Framvagn
| Längd (mm) | 41,5 |
| Innerdiameter [mm] | 18 |
| Ytterdiameter [mm] | 34 |
| Ytterdiameter [mm] | 43,5 |
| Monteringssida | Nedre framaxel |
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Bak |
| Vikt (kg) | 0,122 |
| Antal som behövs till en bil | 4 |
SKU:
5261430230
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Framaxel |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Gängmått 1 | M10 x 1,5 |
| Gängmått 2 | M12 x 1,75 |
SKU:
5261430260
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Framaxel |
| Allmän information | med fästmaterial |
| Vikt (kg) | 0,53 |
| Konmått (mm) | 12,5 mm |
SKU:
5261430350
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Innerdiameter [mm] | 12 |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Monteringssida | Framaxel |
| Vikt (kg) | 0,185 |
SKU:
5261430440
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 390,5 |
SKU:
5261430068
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261433267
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Gängmått | M 12 |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Längd (mm) | 243,5 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Vikt (kg) | 0,400 |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5261340150
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261347251
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| För OE-nummer | 1 206 667 |
| Längd (mm) | 146 |
| Yttergänga (mm) | M10 x 1,50 RHT M |
| Innerdiameter [mm] | 10 mm |
SKU:
5261430090
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Material | aluminium |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Allmän information | med gummilager |
| Allmän information | utan spindelled |
SKU:
5261430181
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 53,8 |
| Innerdiameter [mm] | 20,8 |
SKU:
5261433184
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Allmän information | med gummilager |
| Allmän information | utan spindelled |
| Material | aluminium |
| Monteringssida | Framaxel höger |
SKU:
5261430182
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5265439967
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261436938
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Framaxel |
SKU:
5261434523
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261340040
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 37,5 |
| Gängmått | M 12x1,75 mm |
| Konmått (mm) | 15,5 |
| Antal borrningar | 3 |
| Allmän information | med fästmaterial |
SKU:
5261430010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Framaxel |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Allmän information | med gummilager |
| Material | aluminium |
SKU:
5261430065
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261990000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Framaxel |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Längd (mm) | 284 |
| Vikt (kg) | 3,26 |
| Konmått (mm) | 19 |
| Allmän information | med gummilager |
SKU:
5261430132
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days