Chassi och drivlina
Sale
| Drivningstyp | Framhjulsdrift |
SKU:
5261345336
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
Sale
| Modellår | 2003 - 2004 |
| Motorkod | B207 |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
SKU:
5261345130
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
Sale
| Fjädringstyp | för fordon med luftfjädring |
SKU:
5272430720
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261431644
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 58 |
| Gängmått | 1/2-20 |
| Nyckelvidd | 19 mm |
| Gänglängd [mm] | 27 |
SKU:
5261437699
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 14 |
| Nyckelvidd | 19 mm |
SKU:
5261433068
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Chassinummer till | 33015270 (9-5) |
| Längd (mm) | 54 |
| Nyckelvidd | 17 mm |
| Gänglängd [mm] | 24 |
SKU:
5277340010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5247990423
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Längd (mm) | 50 |
| Nyckelvidd | 21 mm |
| Gänglängd [mm] | 27,5 |
SKU:
5261439295
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 47 |
| Nyckelvidd | 21 mm |
| Gänglängd [mm] | 26 |
SKU:
5261439808
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 67,5 |
| Vikt (kg) | 0,19 |
| Innerdiameter [mm] | 14 |
| Ytterdiameter [mm] | 47 |
SKU:
5261430056
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 50,8 |
| Från årsmodell | 01.1985 |
SKU:
5277430020
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5277430050
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261433125
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Längd (mm) | 52,5 |
| Nyckelvidd | 18,3 mm |
| Gänglängd [mm] | 32 |
SKU:
5261439905
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Innerdiameter 2 [mm] | 45 mm |
| Innerdiameter 1 [mm] | 75 mm |
| Från årsmodell | 01.1985 |
SKU:
5277435009
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 67 mm |
| Nyckelvidd | 19 mm |
| Gänglängd [mm] | 28 mm |
SKU:
5261436899
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 41,5 |
| Innerdiameter [mm] | 18 |
| Ytterdiameter [mm] | 34 |
| Ytterdiameter [mm] | 43,5 |
| Monteringssida | Nedre framaxel |
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Bak |
| Vikt (kg) | 0,122 |
| Antal som behövs till en bil | 4 |
SKU:
5261430230
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 30 |
| Nyckelvidd | 19 mm |
SKU:
5261433332
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Övre framaxel |
| Vikt (kg) | 0,61 |
SKU:
5272436713
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days