Bromsbackar
Bromsbackar, sats
| Bredd (mm) | 25 mm |
| Diameter (mm) | 178 mm |
Artikelnr:
5255436345
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsbackar, sats
| Diameter (mm) | 203,2 |
| Bredd (mm) | 38 |
| Monteringssida | Bak |
| Bromssystem | Lucas-Girling |
Artikelnr:
5255433436
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Handbromsbackar + monteringssats
| Bredd (mm) | 25 mm |
| Diameter (mm) | 178 mm |
Artikelnr:
5255436345C
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsbackar, sats
| Bredd (mm) | 42 |
| Bromssystem | Lucas-Girling |
| Monteringssida | Bak |
| Diameter (mm) | 228,6 |
Artikelnr:
5255432305
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Bromsbackar, sats
| Bredd (mm) | 37 |
| Monteringssida | Bak |
| Bromssystem | Lucas-Girling |
| Diameter (mm) | 203 |
Artikelnr:
5255432329
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Handbromsbackar
| Bredd (mm) | 27 |
| Diameter (mm) | 170 |
Artikelnr:
5255142012
Lagerstatus:
Tillfälligt slut