Generator
Generatorregulator
Artikelnr:
5228346863
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
| Generator-laddström [A] | 140 |
| Från årsmodell | 01.2002 |
Artikelnr:
5228344707
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Remskiva, Generator
| Antal splines | 6 |
| Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 | Specialverktyg krävs för montering |
| Avstånd första räfflan | 13 |
Artikelnr:
5228435815
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
| Spänning | 14 |
| Bil-elsystem | För fordon med 12V elsystem |
| Generator-laddström [A] | 130 |
Artikelnr:
5228344435
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
| Spänning | 12 V |
| Generator-laddström [A] | 150 |
| Kvalitet | +Line |
| Ribbantal | 5 |
| Bil-elsystem | För fordon med 12V elsystem |
| Remskivor Ø (mm) | 55,5 |
| Remskivor | Med frilöpande remskiva |
| Klämma | M8 B+ |
| Antal fästhål | 3 |
Artikelnr:
5228431463
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
+Line
Artikelnr:
155537090120
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
+Line
Artikelnr:
255509120000
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
| Spänning | 14 |
| Generator-laddström [A] | 70 |
Artikelnr:
5228343250
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
+Line
Artikelnr:
155532120120
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
+Line
Artikelnr:
135519100030
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Remskiva, generator
| Bredd (mm) | 40,8 mm |
| Innerdiameter [mm] | 17 mm |
| Ytterdiameter [mm] | 58 mm |
Artikelnr:
5228349596
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
+Line
Artikelnr:
155563090120
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
+Line
Artikelnr:
155527070120
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
+Line
Artikelnr:
185509070050
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
+Line
Artikelnr:
135581100030
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
+Line
Artikelnr:
105505100050
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
+Line
Artikelnr:
195582115050
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
+Line
Artikelnr:
305560090000
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
+Line
Artikelnr:
455518120000
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
+Line
Artikelnr:
555019080010
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar