Parkeringssensor
Parkeringssensor
| Modellår | 2006-10 |
Artikelnr:
5228348870
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Parkeringssensor
| Polantal | 3 |
| Form | Oval |
| Diameter (mm) | 15,5 |
Artikelnr:
5228435162
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Parkeringssensor
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Bak |
Artikelnr:
5228431632
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Parkeringssensor
| Monteringssida | Fram eller bak |
| Kem.egenskaper | Lackerbar |
| Längd (mm) | 40,85 mm |
| Bredd (mm) | 22 mm |
| Höjd (mm) | 26,3 mm |
| Antal anslutningar | 3 |
| Diameter (mm) | 15,48 mm |
Artikelnr:
5228431633
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Parkeringssensor
Artikelnr:
5228342012
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Sensor, Parkeringshjälp
| Kem.egenskaper | Lackerbar |
| Monteringssida | Fram eller bak |
| Kvalitet | WP |
| Polantal | 3 |
Artikelnr:
96009002
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
2-5 dagar
Parkeringssensor
| Modellår | 2002-04 |
Artikelnr:
5228346523
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Parkeringssensor
| Modellår | 2005 |
Artikelnr:
5228347042
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Parkeringssensor
Artikelnr:
5228431345
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Parkeringssensor
Artikelnr:
5228435108
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Sensor, Parkeringshjälp, Bak
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bak |
Artikelnr:
96009009
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
2-5 dagar
Sensor, Parkeringshjälp, Polantal: 3
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Fram eller bak |
Artikelnr:
96009025
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
2-5 dagar
Sensor, Parkeringshjälp, Lackerbar
| Kvalitet | WP |
Artikelnr:
96009016
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
2-5 dagar
Sensor, Parkeringshjälp, Polantal: 3
| Monteringssida | Fram eller bak |
| Kvalitet | WP |
Artikelnr:
96009018
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
2-5 dagar
Parkeringssensor
| Monteringssida | Fram |
Artikelnr:
5228431638
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Sensor, Parkeringshjälp, Lackerbar
Artikelnr:
96009058
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
2-5 dagar
Sensor, Parkeringshjälp, Polantal: 3
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bak |
Artikelnr:
96009029
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
2-5 dagar
Sensor, Parkeringshjälp, Fram
| Monteringssida | Fram |
| Kvalitet | WP |
Artikelnr:
96009047
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
2-5 dagar
Parkeringssensor
Artikelnr:
5228431281
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Sensor, Parkeringshjälp, Svart
Artikelnr:
96009046
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
2-5 dagar