Baklyktor
| Monteringssida | Höger |
| Från årsmodell | 01.1978 |
| Till årsmodell | 12.1993 |
SKU:
5234430066
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Vänster |
| Från årsmodell | 01.1979 |
| Till årsmodell | 12.1993 |
SKU:
5234430065
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Belysningsfunktion | Dimbakljus |
| Från årsmodell | 01.1979 |
| Till årsmodell | 12.1993 |
SKU:
5234430047
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5234435072
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5234435073
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5234430961
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
96000749
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5234433867
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Modellår | 1990 - 1993 |
| Antal dörrar | 4 |
SKU:
5234432421
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger |
| Från årsmodell | 01.1990 |
| Till årsmodell | 12.1993 |
SKU:
5234432356
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 1990 - 1993 |
| Antal dörrar | 4 |
SKU:
5234432420
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Belysningsfunktion | Backljus |
| Monteringssida | Höger |
| Reservdelar | Med lamphållare |
| Bredd (cm) | 30 |
| Höjd (cm) | 13 |
| Kvalitet | WP |
| Polantal | 5 |
SKU:
20960702
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Höger |
| Reservdelar | Utan lamphållare |
SKU:
05520716
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5234439659
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5234434783
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Reservdelar | Utan lamphållare |
| Kvalitet | WP |
SKU:
05520715
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Höger |
| Lamptyp | P21W |
| Lamptyp | R5W |
| Lamptyp | PY21W |
| Lampmodell | LED |
| Belysningsfunktion | Bromsljus |
| Belysningsfunktion | Dimbakljus |
| Belysningsfunktion | Backljus |
| Belysningsfunktion | Bakljus |
| Reservdelar | Utan lamphållare |
| Uppfyller ECE-norm | E1 2302 |
| Originalleverantör | MAGNETI MARELLI |
SKU:
5234433510
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Från årsmodell | 01.1990 |
| Till årsmodell | 12.1993 |
SKU:
5234432355
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Vänster-/Högertrafik | För högertrafik |
| Vänster-/Högertrafik | För vänstertrafik |
| Lampmodell | LED |
SKU:
5234433160
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5234439662
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days