Bromsok
Sale
| Monteringssida | Vänster bak |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Fordonsutrustning | För fordon med elektr. parkeringsbroms |
SKU:
5251431382C
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
Sale
| Fordonsutrustning | För fordon med elektr. parkeringsbroms |
| Monteringssida | Höger bak |
| Bromsskivetyp | Solid |
SKU:
5251431381C
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
Sale
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5251024271
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
Sale
| Monteringssida | Bakaxel |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5251024270
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Kuggar | 12 |
SKU:
5251432415
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster bak |
| Bromsskivetyp | Solid |
SKU:
5251431382
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger bak |
| Bromsskivetyp | Solid |
SKU:
5251431381
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster fram |
| Drivningstyp | 4-hjulsdrift |
| Drivningstyp | Framhjulsdrivning |
| Hjuldiameter i tum | 15 |
| Hjuldiameter i tum | 16 |
| Diameter (mm) | 60 |
| Bromsoksutförande | Bromssadel (1-kolvs) |
SKU:
5251431556
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger fram |
| Hjuldiameter i tum | 15 |
| Hjuldiameter i tum | 16 |
| Diameter (mm) | 60 |
| Bromsoksutförande | Bromssadel (1-kolvs) |
SKU:
5251431557
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1/diameter 2 (mm) | 38/42 |
| Material | aluminium |
| Bromsoksutförande | Bromsok (4-kolvs) |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 32 |
SKU:
5251432683
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1/diameter 2 (mm) | 38/42 mm |
| Material | aluminium |
| Bromsoksutförande | Bromsok (4-kolvs) |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 32 |
SKU:
5251432682
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251342182
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1/diameter 2 (mm) | 28/30 mm |
| Bromsoksutförande | Bromsok (4-kolvs) |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 28 mm |
| Material | aluminium |
SKU:
5251432685
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1/diameter 2 (mm) | 28/30 mm |
| Bromsoksutförande | Bromsok (4-kolvs) |
| Material | aluminium |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 28 |
SKU:
5251432684
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251342183
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak, höger |
SKU:
5251433704
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 41 mm |
| Bromsoksutförande | Bromsok |
SKU:
5251423365
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 42 |
| Monteringssida | Bak |
| Monteringssida | Höger |
| Hjuldiameter i tum | 15 |
| Hjuldiameter i tum | 16 |
| Drivningstyp | Framhjulsdrivning |
| Drivningstyp | 4-hjulsdrift |
| Bromsoksutförande | Bromssadel (1-kolvs) |
SKU:
5251431561
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 41 mm |
| Bromsoksutförande | Bromsok |
SKU:
5251423364
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsoksutförande | Bromsok |
| Diameter (mm) | 60 mm |
SKU:
5251433753
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days