Stötdämpare och fjäder
| Monteringssida | Vänster fram |
SKU:
5272432218C
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5272435136
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel |
| Stötdämpartyp | Gastryck |
| Stötdämparutförande | Fjäderben |
| Stötdämparsystem | Tvårörs |
| Stötdämparfäste (utförande) | Övre stift |
| Stötdämparfäste (utförande) | undre klämma |
SKU:
5272345253S
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Tjocklek (mm) | 13,25 |
| Diameter (mm) | 174 |
| Längd (mm) | 415 |
| Monteringssida | Framaxel |
SKU:
5243415821
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Stötdämpartyp | Gastryck |
| Stötdämparutförande | Fjäderbensinsats |
| Stötdämparsystem | Tvårörs |
| Stötdämparfäste (utförande) | Övre stift |
SKU:
5272348817
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Fram |
| Allmän information | utan kullager |
SKU:
5272436824
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Fram |
| Årsmodell | 2000 |
SKU:
5272435399
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 12 |
| Diameter (mm) | 126 |
| Längd (mm) | 392 |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
5243615810
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 16 |
| Diameter (mm) | 116 |
| Längd (mm) | 300 |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
5234597800
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 13,50 |
| Diameter (mm) | 167 |
| Längd (mm) | 452 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5243415803
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster fram |
SKU:
5272348841
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 12 |
| Diameter (mm) | 75 |
| Längd (mm) | 390 |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
5243615814
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5234597824
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Fram |
| Allmän information | utan kullager |
SKU:
5272344276
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 12,25 |
| Diameter (mm) | 139 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Längd (mm) | 295 |
SKU:
5234597817
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 10,75 |
| Diameter (mm) | 118 |
| Längd (mm) | 387 |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
5234597812
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Chassi | För fordon med standardchassi |
SKU:
5243415844
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| ej för utrustningsvariant | Four-C |
| Tjocklek (mm) | 13,75 mm |
| Diameter (mm) | 159 mm |
| Längd (mm) | 429 mm |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Stötdämpartyp | Gastryck |
| Stötdämparutförande | Fjäderbensinsats |
| Stötdämparsystem | Tvårörs |
| Stötdämparfäste (utförande) | Övre stift |
SKU:
5272431579
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Tjocklek (mm) | 17 |
| Diameter (mm) | 137 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Längd (mm) | 323 |
SKU:
5243616640
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days