Stötdämpare och fjäder
| Monteringssida | Bakaxel |
| Stötdämpartyp | Gastryck |
| Stötdämparutförande | Teleskop-stötdämpare |
| Stötdämparsystem | Tvårörs |
| Stötdämparfäste (utförande) | Nedre ögla |
| Stötdämparfäste (utförande) | Övre stift |
| Chassi | För fordon med sportchassi |
| Tillverkningsår från | 1998.01 |
| Tillverkningsår till | 2002.12 |
SKU:
5272346491
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 13,50 |
| Diameter (mm) | 166 |
| Längd (mm) | 440 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5234397808
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 10 |
| Diameter (mm) | 96 |
| Längd (mm) | 406 |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
5243615826
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 14 |
| Diameter (mm) | 167 |
| Längd (mm) | 435 |
| Monteringssida | Framaxel |
SKU:
5243415812
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 | Nivåregleringen inaktiv efter ombyggnad |
SKU:
5272430406C
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Stötdämpartyp | Gastryck |
| Stötdämparutförande | Fjäderben |
| Stötdämparsystem | Tvårörs |
| Stötdämparfäste (utförande) | Övre stift |
SKU:
5272344208S
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Stötdämpartyp | Gastryck |
| Stötdämparutförande | Fjäderben |
| Stötdämparsystem | Tvårörs |
| Stötdämparfäste (utförande) | Övre stift |
SKU:
5272434195
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5272437850
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Stötdämpartyp | Gastryck |
| Stötdämparutförande | Fjäderben |
| Stötdämparsystem | Tvårörs |
| Stötdämparfäste (utförande) | Övre stift |
| Tillverkningsår från | 1996.01 |
| Tillverkningsår till | 1999.06 |
SKU:
5272436456
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bakaxel |
| Stötdämpartyp | Gastryck |
| Stötdämparutförande | Teleskop-stötdämpare |
| Stötdämparsystem | Tvårörs |
| Stötdämparfäste (utförande) | Nedre ögla |
| Stötdämparfäste (utförande) | Övre stift |
SKU:
5272431177S
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel |
| ej för utrustningsvariant | Four-C |
| Tjocklek (mm) | 13 mm |
| Diameter (mm) | 154 mm |
| Längd (mm) | 427 mm |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5243430017-1
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Stötdämpartyp | Gastryck |
| Stötdämparutförande | Fjäderben |
| Stötdämparsystem | Tvårörs |
| Stötdämparfäste (utförande) | Övre stift |
SKU:
5272434721
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Automat |
| Monteringssida | Vänster fram |
SKU:
5272434214C
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 15,50 |
| Diameter (mm) | 156 |
| Längd (mm) | 310 |
SKU:
5243615837
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Monteringssida | Framaxel vänster |
SKU:
6520430
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Höger fram |
| Modellår | 1994 - 1998 |
SKU:
5272349405
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Tjocklek (mm) | 12,75 |
| Diameter (mm) | 169 |
| Längd (mm) | 409 |
| Monteringssida | Framaxel |
SKU:
5243415826
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 11,50 |
| Diameter (mm) | 118 |
| Längd (mm) | 389 |
SKU:
5234597815
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster fram |
SKU:
5272349413C
Stock Status:
Temporary Sold Out