Fjädrar
| Fordonsutrustning | För fordon med nivåreglering |
| Fordonsutrustning | För fordon utan sportpaket |
| Från årsmodell | 01.1997 |
| Tjocklek (mm) | 11 |
| Diameter (mm) | 119 |
| Längd (mm) | 404 |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
5234597811
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 13,50 |
| Diameter (mm) | 166 |
| Längd (mm) | 440 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5234397808
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 10 |
| Diameter (mm) | 96 |
| Längd (mm) | 406 |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
5243615826
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 14 |
| Diameter (mm) | 167 |
| Längd (mm) | 435 |
| Monteringssida | Framaxel |
SKU:
5243415812
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| ej för utrustningsvariant | Four-C |
| Tjocklek (mm) | 13 mm |
| Diameter (mm) | 154 mm |
| Längd (mm) | 427 mm |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 15,50 |
| Diameter (mm) | 156 |
| Längd (mm) | 310 |
SKU:
5243615837
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Tjocklek (mm) | 12,75 |
| Diameter (mm) | 169 |
| Längd (mm) | 409 |
| Monteringssida | Framaxel |
SKU:
5243415826
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 11,50 |
| Diameter (mm) | 118 |
| Längd (mm) | 389 |
SKU:
5234597815
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 11,75 |
| Diameter (mm) | 109 |
| Längd (mm) | 337 |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
5243615838
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
SKU:
5243415836
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 14 |
| Diameter (mm) | 113 |
| Längd (mm) | 316 |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
5234597808
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| ej för utrustningsvariant | Four-C |
| Monteringssida | Framaxel |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5243415861
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 12,75 |
| Diameter (mm) | 144 |
| Längd (mm) | 457 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5243415817
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bakaxel |
| Chassi | För fordon utan sportchassi |
| Från årsmodell | 01.1997 |
| Tjocklek (mm) | 11,25 |
| Diameter (mm) | 118 |
| Längd (mm) | 366 |
SKU:
5234597814
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 13,50 |
| Diameter (mm) | 156 |
| Längd (mm) | 220 |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
5234597810
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 13 |
| Diameter (mm) | 143 |
| Längd (mm) | 473 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5243415823
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
SKU:
5234397820
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days