Slavcylinder
| Diameter (mm) | 19 |
| Bromssystem | Lockheed |
SKU:
5241342209
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Manuell |
SKU:
5241437661
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gängmått | 1xM12x1 |
| Cylinderdiameter (mm) | 22 mm |
SKU:
5241435733
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5241341585
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Manuell 5-växl. låda |
| Från årsmodell | 01.2003 |
| Till årsmodell | 12.2008 |
SKU:
5241342062
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 19 |
| Färg | Orange |
SKU:
5241341189
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5241438380
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5241346759
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5241345822
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5241431915
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gängmått | 1xM12x1 |
| Material | aluminium |
| Cylinderdiameter (mm) | 22,2 mm |
SKU:
5241431017
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gängmått | 12 x 1 |
| Hål-Ø | 20,64 mm |
| Material | aluminium |
SKU:
5241431784
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5241439889
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Växellådstyp | Manuell |
SKU:
5241435052
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5241437871
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
Original
SKU:
5241437377
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5241342061
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5241431688
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5241439635
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Innerdiameter [mm] | 32 |
SKU:
5241435189
Stock Status:
Temporary Sold Out