Sensorer/Givare
| Typ | 9-5 |
SKU:
5228343353
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Typ | 9-5 |
SKU:
5228343354
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Typ | S/V70 |
| Typ | V70 |
| Typ | S60 |
| Typ | V70XC |
| Typ | XC70 |
| Typ | XC70 |
| Typ | S80 |
| Typ | S80 |
| Typ | C70 |
| Typ | XC90 |
SKU:
5228431155
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Cylinderantal | 4 |
| Motortyp | Bensinmotor |
SKU:
5228347221
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228439399
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228342245
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 2006-10 |
SKU:
5228348870
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Polantal | 3 |
| Form | Oval |
| Diameter (mm) | 15,5 |
SKU:
5228435162
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Polantal | 4 |
SKU:
5228432083
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Årsmodell | 1994 |
SKU:
5228437644
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228437699
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228433572
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228438397
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228435599
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228349959
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5228431632
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram eller bak |
| Kem.egenskaper | Lackerbar |
| Längd (mm) | 40,85 mm |
| Bredd (mm) | 22 mm |
| Höjd (mm) | 26,3 mm |
| Antal anslutningar | 3 |
| Diameter (mm) | 15,48 mm |
SKU:
5228431633
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228342012
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228437288
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228435462
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days