Filter
| Bredd (mm) | 170,5 |
| Höjd (mm) | 25,5 |
| Längd (mm) | 292 |
SKU:
5287050080
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 228 |
| Bredd (mm) | 262 |
| Höjd (mm) | 29,5 |
SKU:
5287151010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 372 |
| Bredd (mm) | 85 |
| Höjd (mm) | 20 |
SKU:
5287250030
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 181 mm |
| Höjd (mm) | 35 mm |
| Längd (mm) | 368 mm |
SKU:
5287050040
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 251 |
| Bredd (mm) | 99,5 |
| Höjd (mm) | 12 |
SKU:
5287151000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 206 |
| Bredd (mm) | 110 |
| Höjd (mm) | 22 |
| Fordonsutrustning | För fordon med AC |
SKU:
5287241021
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 398 |
| Bredd (mm) | 147,5 |
| Höjd (mm) | 27 |
SKU:
5287020070
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Form | Rund |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days