Fläktmotorer/Motstånd
Sale
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
SKU:
5287433276
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
Sale
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
SKU:
5287431479
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Fordonsutrustning | För fordon med/utan AC |
| Nominell spänning [V] | 12 V |
SKU:
5287437040
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
SKU:
5287431429
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Fordonsutrustning | För fordon med/utan AC |
SKU:
5287433262
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1973 |
| Fordonsutrustning | För fordon utan AC |
SKU:
5287431984
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Fordonsutrustning | För fordon med AC |
| Vänster-/Högerstyrning | För högerstyrd |
| Nominell spänning [V] | 12 V |
SKU:
5287021182
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287348152
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287084414
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Cylinderantal | 4 |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
| Fordonsutrustning | För fordon med AC |
SKU:
5287437854
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Fordonsutrustning | För fordon med AC |
| Fordonsutrustning | För fordon utan AC |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
SKU:
5287430812
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287053401
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Fordonsutrustning | För fordon med klimatanläggning |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
SKU:
5287341349
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1998 |
| Till årsmodell | 12.2003 |
SKU:
5287349650
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
| Fordonsutrustning | För fordon utan AC |
| Nominell effekt (W) | 336 W |
| Diameter (mm) | 138 mm |
| Polantal | 2 |
| Spänning | 12 V |
SKU:
5287427819
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Från årsmodell | 01.1998 |
SKU:
5287349085
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287057670
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
| Vänster-/Högerstyrning | För högerstyrd |
SKU:
5287437937
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
| Fordonsutrustning | För fordon med/utan AC |
| Regulator | Utan varvtalsregulator |
| Fordonsutrustning | För fordon med AC (manuellt reglerad) |
| Polantal | 2 |
| Spänning | 12 V |
| Nominell effekt (W) | 250 W |
| Diameter (mm) | 149 mm |
SKU:
5287421181
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
| Fordonsutrustning | För fordon med klimatanläggning |
SKU:
5287028200
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days