Bromsskivor
Bromsskiva, bak
| Bromsskivetyp | Solid |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Antal fälghål | 5 |
| Höjd (mm) | 69,3 |
| Höjd (mm) | 69,5 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 10 |
| Borrbild/Hålantal | 5/7 |
| Ytterdiameter [mm] | 286 |
| Navdiameter [mm.] | 171 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 110 |
| Navhål-Ø [mm] | 65,5 |
| Centreringsdiameter [mm] | 65 |
Artikelnr:
5251341297
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Bromsstorlek [tum] | 17 |
| Diameter (mm) | 336 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 30 |
| Borrbild/Hålantal | 5/10 |
| Höjd (mm) | 51 |
| Minimum tjocklek [mm] | 27 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
Artikelnr:
5251430159
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Borrbild/Hålantal | 5/8 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 28 |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Centreringsdiameter [mm] | 70 |
| Diameter (mm) | 314 |
| Höjd (mm) | 44,9 |
| Minimum tjocklek [mm] | 25 |
| Monteringssida | Fram |
Artikelnr:
5251340273
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 320 |
| Monteringssida | Fram |
| Höjd (mm) | 48,5 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 25 |
| Minimum tjocklek [mm] | 23 |
| Borrbild/Hålantal | 5/5 |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,5 |
Artikelnr:
5251432961
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 280 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 22 |
| Hålantal | 5 |
| Hålantal 2 | 9 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 |
| Hål-Ø [mm] | 15,3 |
Artikelnr:
5251022957
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 295,5 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 44 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 26 |
| Minimum tjocklek [mm] | 24 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 146,5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
| Hål-Ø [mm] | 12,7 |
Artikelnr:
5251279902
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Diameter (mm) | 288 mm |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 25 mm |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Hålantal | 5 |
| Hålantal 2 | 9 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 mm |
| Hål-Ø | 15,4 mm |
| Monteringssida | Framaxel |
Artikelnr:
5251022088
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, bak
| Diameter (mm) | 260 mm |
Artikelnr:
5251421488
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, bak
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 292 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Höjd (mm) | 62 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 16 |
| Minimum tjocklek [mm] | 14 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 172 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
| Hål-Ø [mm] | 12,7 |
Artikelnr:
5251279009
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, bak
| Monteringssida | Bak |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 260 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 10 |
| Borrbild/Hålantal | 4/6 |
| Höjd (mm) | 41 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8,4 |
| Centreringsdiameter [mm] | 90 |
Artikelnr:
5251431298
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 13 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 44 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 22,0 |
| Minimum tjocklek [mm] | 19,8 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 125 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 61 |
Artikelnr:
5251279007
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 279,6 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 12.7 |
| Borrbild/Hålantal | 4/6 |
| Höjd (mm) | 65,3 |
| Minimum tjocklek [mm] | 11,7 |
| Centreringsdiameter [mm] | 86,1 |
Artikelnr:
5251341062
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 268,5 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 15 |
| Höjd (mm) | 56 |
| Centreringsdiameter [mm] | 84,5 |
| Hålantal | 5 |
| Minimum tjocklek [mm] | 22 |
| Monteringssida | Fram |
Artikelnr:
5251436525
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 288 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 34,5 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 25 |
| Minimum tjocklek [mm] | 22 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 136 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 65 |
| Hål-Ø [mm] | 15,6 |
Artikelnr:
5251422879
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Monteringssida | Fram |
| Bromsstorlek (tum) | 14 |
| Borrbild/Hålantal | 5/10 |
| Höjd (mm) | 55,9 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
| Diameter (mm) | 262,5 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 22 |
| Minimum tjocklek [mm] | 20 |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
Artikelnr:
5251432071
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva bak
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 295,5 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Höjd (mm) | 88 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 9,6 |
| Hålantal | 5 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
Artikelnr:
5251436812
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Diameter (mm) | 287 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 22 |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Monteringssida | Fram |
| Hålantal | 5 |
| Bromsstorlek (tum) | 15 |
| Från årsmodell | 01.1987 |
| Till årsmodell | 12.1993 |
Artikelnr:
5251432018
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 280 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 55,2 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 24 |
| Minimum tjocklek [mm] | 20 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 144 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68,2 |
| Hål-Ø [mm] | 16,5 |
Artikelnr:
5251422690
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 280 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 23.4 |
| Borrbild/Hålantal | 4/6 |
| Höjd (mm) | 43,6 |
| Minimum tjocklek [mm] | 21,5 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
Artikelnr:
5251342150
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 281 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 24 |
| Borrbild/Hålantal | 4/6 |
| Höjd (mm) | 45,5 |
| Minimum tjocklek [mm] | 21,5 |
| Centreringsdiameter [mm] | 69 |
Artikelnr:
5251432831
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar