Bromsskivor
Bromsskiva, bak
| Diameter (mm) | 245 mm |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 10 mm |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Hålantal | 5 |
| Hålantal 2 | 9 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 mm |
| Hål-Ø | 15,3 mm |
| Monteringssida | Bakaxel |
Artikelnr:
5251021536
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, bak
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 245 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 10 |
| Hålantal | 5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 |
Artikelnr:
5251025601
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 324 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 52 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 28 |
| Minimum tjocklek [mm] | 26 |
| Hålantal | 5 |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,5 |
Artikelnr:
5251433305
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, bak
| Diameter (mm) | 245 mm |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 10 mm |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Hålantal | 5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 mm |
| Monteringssida | Bakaxel |
Artikelnr:
5251021067
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 286 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 51,5 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 22 |
| Minimum tjocklek [mm] | 20,4 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 147,5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 120 |
| Centreringsdiameter [mm] | 79 |
| Hål-Ø [mm] | 14,5 |
Artikelnr:
5251052052
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 280 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 46,3 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 22 |
| Minimum tjocklek [mm] | 20 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 146,5 |
| Hålantal 2 | 9 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
| Hål-Ø [mm] | 15,3 |
Artikelnr:
5251422485
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, bak
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 265 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 11 |
| Minimum tjocklek [mm] | 9 |
| Hålantal | 5 |
Artikelnr:
5251133540
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Bromsskiva, bak
| Monteringssida | Bak |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 330 |
| Tjocklek (mm) | 28 |
| Hålantal 1 | 5 |
| Hålantal 2 | 5 |
| Höjd (mm) | 65 |
| Minimum tjocklek [mm] | 26 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
Artikelnr:
5251435223
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 330 |
| Tjocklek (mm) | 32 |
| Hålantal 1 | 5 |
| Hålantal 2 | 5 |
| Höjd (mm) | 50,3 |
| Minimum tjocklek [mm] | 30 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
Artikelnr:
5251435222
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 263 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 14.3 |
| Borrbild/Hålantal | 5/7 |
| Höjd (mm) | 65 |
| Minimum tjocklek [mm] | 12,7 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
Artikelnr:
5251431059
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 258 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 43,9 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 23 |
| Minimum tjocklek [mm] | 21 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 135,8 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 55 |
| Hål-Ø [mm] | 13 |
Artikelnr:
5251240779
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 321 |
| Monteringssida | Fram |
| Höjd (mm) | 51 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 30 |
| Minimum tjocklek [mm] | 27 |
| Borrbild/Hålantal | 5/6 |
| Centreringsdiameter [mm] | 67,4 |
Artikelnr:
5251342214
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, bak
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 302 |
| Monteringssida | Bak |
| Höjd (mm) | 69,4 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 12 |
| Minimum tjocklek [mm] | 10 |
| Borrbild/Hålantal | 5/6 |
| Fordonsutrustning | För fordon utan elektr. parkeringsbroms |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,5 |
Artikelnr:
5251439058
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Brake disc front
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 41 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 30 |
| Minimum tjocklek [mm] | 27,5 |
| Hålantal | 5 |
| Yta | Belagd |
| Innerdiameter [mm] | 141 |
| Ytterdiameter [mm] | 345 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 108 |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,5 |
| Hål-Ø [mm] | 15,8 |
Artikelnr:
5251431752
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, bak
| Borrbild/Hålantal | 5 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 20 |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Centreringsdiameter [mm] | 75 |
| Diameter (mm) | 298 |
| Höjd (mm) | 61,3 |
| Minimum tjocklek [mm] | 18,4 |
| Monteringssida | Bak |
Artikelnr:
5251053153
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 280 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 36,7 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 22 |
| Minimum tjocklek [mm] | 19 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 133,5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 65 |
| Hål-Ø [mm] | 15,6 |
Artikelnr:
5251422544
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 256 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 38,8 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 20 |
| Minimum tjocklek [mm] | 18 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 131,5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 65 |
| Hål-Ø [mm] | 13,8 |
Artikelnr:
5251422050
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 296 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 76,3 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 22 |
| Minimum tjocklek [mm] | 20,4 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 148,8 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 120 |
| Centreringsdiameter [mm] | 79 |
| Hål-Ø [mm] | 14,5 |
Artikelnr:
5251053013
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, bak
| Monteringssida | Bak |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 268,9 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 10 |
| Borrbild/Hålantal | 5/5 |
| Höjd (mm) | 46,3 |
| Axel | multi-link axel |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
Artikelnr:
5251431165
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Borrbild/Hålantal | 5/10 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 30 |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
| Diameter (mm) | 328 mm |
| Höjd (mm) | 51 |
| Minimum tjocklek [mm] | 27 |
| Monteringssida | Fram |
Artikelnr:
5251432489
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar