Bromsskivor
Bromsskiva, bak
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 247 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Höjd (mm) | 25,3 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 8 |
| Minimum tjocklek [mm] | 6 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 133,5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 108 |
| Centreringsdiameter [mm] | 71,1 |
| Hål-Ø [mm] | 13 |
Artikelnr:
5251291281
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, bak
| Bromsskivetyp | Solid |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Höjd (mm) | 41 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 11 |
| Minimum tjocklek [mm] | 9 |
| Hålantal | 5 |
| Ytterdiameter [mm] | 280 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 108 |
| Centreringsdiameter [mm] | 64 |
| Antal fästhål | 1 |
Artikelnr:
51431039
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Bromsstorlek [tum] | 17 |
| Diameter (mm) | 320 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 28 |
| Hålantal | 5 |
| Höjd (mm) | 50 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
Artikelnr:
5251435266
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 28 mm |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Centreringsdiameter [mm] | 72 mm |
| Höjd (mm) | 48,2 mm |
| Hål-Ø | 13 mm |
| Hålantal | 5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 mm |
| Innerdiameter [mm] | 143 mm |
| Minimum tjocklek [mm] | 26 mm |
| Diameter (mm) | 320 mm |
Artikelnr:
5251240903
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, bak
| Borrbild/Hålantal | 4 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 10,2 |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,5 |
| Diameter (mm) | 253 |
| Höjd (mm) | 33 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8,9 |
| Monteringssida | Bak |
Artikelnr:
5251131276
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 336 |
| Monteringssida | Fram |
| Höjd (mm) | 52 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 28 |
| Minimum tjocklek [mm] | 26 |
| Borrbild/Hålantal | 5/6 |
| Centreringsdiameter [mm] | 64 |
Artikelnr:
5251439057
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, bak
| Monteringssida | Bak |
| Diameter (mm) | 283,5 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 10 |
| Borrbild/Hålantal | 5/10 |
| Höjd (mm) | 35,5 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
| Bromsskivetyp | Solid |
Artikelnr:
5251431554
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 239 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 39 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 20 |
| Minimum tjocklek [mm] | 18 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 123,8 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 65 |
| Hål-Ø [mm] | 13,6 |
Artikelnr:
5251422009
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 239 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 34,5 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 18 |
| Minimum tjocklek [mm] | 16 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 125 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 65 |
| Hål-Ø [mm] | 13,6 |
Artikelnr:
5251422421
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Tillverkningsår till | -12.12 |
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 25 mm |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Centreringsdiameter [mm] | 72 mm |
| Höjd (mm) | 48,4 mm |
| Hål-Ø | 13 mm |
| Hålantal | 5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 mm |
| Innerdiameter [mm] | 142,8 mm |
| Minimum tjocklek [mm] | 23 mm |
| Diameter (mm) | 299 mm |
Artikelnr:
5251240912
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 273,5 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 47,5 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 24 |
| Minimum tjocklek [mm] | 22 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 143 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 |
| Centreringsdiameter [mm] | 72 |
| Hål-Ø [mm] | 13 |
Artikelnr:
5251240209
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Borrbild/Hålantal | 4 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 12 |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Centreringsdiameter [mm] | 61 |
| Diameter (mm) | 238 |
| Höjd (mm) | 41 |
| Minimum tjocklek [mm] | 10,5 |
| Monteringssida | Fram |
Artikelnr:
5251321003
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, bak
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 265 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Höjd (mm) | 40,7 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 11 |
| Minimum tjocklek [mm] | 9 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 152 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 |
| Centreringsdiameter [mm] | 72 |
| Hål-Ø [mm] | 14 |
Artikelnr:
5251241437
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, bak
| Monteringssida | Bak |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 295 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 9.6 |
| Borrbild/Hålantal | 4/6 |
| Höjd (mm) | 72 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8,4 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
Artikelnr:
5251431461
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Bromsskivetjocklek (mm) | 12,6 |
| Diameter (mm) | 236 |
| Minimum tjocklek [mm] | 9,7 |
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Höjd (mm) | 41 |
| Centreringsdiameter [mm] | 60 |
Artikelnr:
5251281009
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Bromsskiva, fram
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 280 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 20 |
| Hålantal | 4 |
| Höjd (mm) | 70,5 |
| Vikt (kg) | 5,92 |
| Minimum tjocklek [mm] | 18,9 |
| Centreringsdiameter [mm] | 86,1 |
Artikelnr:
5251342016
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Borrbild/Hålantal | 4 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 22 |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,5 |
| Diameter (mm) | 258 |
| Höjd (mm) | 43,4 |
| Minimum tjocklek [mm] | 20 |
| Monteringssida | Fram |
Artikelnr:
5251138202
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, bak
| Diameter (mm) | 255 mm |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 10 mm |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Hålantal | 5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 mm |
| Hål-Ø | 15,3 mm |
| Monteringssida | Bakaxel |
Artikelnr:
5251021501
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Brake disc front
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 48 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 28 |
| Minimum tjocklek [mm] | 25,5 |
| Hålantal | 5 |
| Yta | Belagd |
| Innerdiameter [mm] | 141 |
| Ytterdiameter [mm] | 322 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 108 |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,5 |
| Hål-Ø [mm] | 15,8 |
Artikelnr:
5251437561
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Bromsskiva, fram
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 279,8 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 26 |
| Borrbild/Hålantal | 4/8 |
| Höjd (mm) | 50,2 |
| Minimum tjocklek [mm] | 23 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
Artikelnr:
5251432832
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar