Generator
Bussning, generator
| Höjd (mm) | 28 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 8 |
| Ytterdiameter [mm] | 28 |
Artikelnr:
5232430010
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
Artikelnr:
5228433465
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Justeringsskruv, generator
Artikelnr:
5228436962
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generatorregulator
| Spänning | 14 V |
Artikelnr:
5228434489
Lagerstatus:
Tillfälligt slut
Generatorregulator
Artikelnr:
5228437015
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
| Generator-laddström [A] | 180 |
Artikelnr:
5228432619
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
| Spänning | 14 |
| Generator-laddström [A] | 55 |
Artikelnr:
5228433028
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Remskiva, generator
| Bredd (mm) | 40,6 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 17 |
| Antal splines | 5 |
| Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 | Specialverktyg krävs för montering |
| Avstånd första räfflan | 17,9 |
Artikelnr:
5228437682
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
| Strömstyrka [A] | 140 |
Artikelnr:
5228434516
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
| Spänning | 14 |
| Generator-laddström [A] | 100 |
Artikelnr:
5228434712
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
| Spänning | 12 |
| Flänsantal | 6 |
| Remskivor Ø (mm) | 56 |
| Remskivor | Med frilöpande remskiva |
| Bil-elsystem | För fordon med 12V elsystem |
| Generator-laddström [A] | 140 |
Artikelnr:
5228434709
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Remskiva, generator
| Generator-laddström [A] | 120 |
Artikelnr:
5228437878
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
| Allmän information | Levereras utan löprulle |
Artikelnr:
5228344738
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
| Generator-laddström [A] | 150 |
Artikelnr:
5228434714
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
| Strömstyrka [A] | 140 |
Artikelnr:
5228344440
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
Artikelnr:
5228433974
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
Artikelnr:
5228432575
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
| Generator-laddström [A] | 150 |
| Spänning | 14V |
| Remskivor Ø (mm) | 54 |
| Ribbantal | 5 |
| Kontaktutförande | COM-D (Plug 206) |
| Bil-elsystem | För fordon med 12V elsystem |
Artikelnr:
5228432618
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator
+Line
Artikelnr:
195910080050
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar
Generator, 160A
+Line
| Spänning | 14 |
| Generator-laddström [A] | 160 |
Lagerstatus:
I lager
Leverans:
1-3 dagar