Bromssystem
| Monteringssida | Bak |
| Diameter (mm) | 288 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 12 |
| Borrbild/Hålantal | 5/10 |
| Höjd (mm) | 62 |
| Minimum tjocklek [mm] | 10 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
| Bromsskivetyp | Solid |
SKU:
5251431555
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 256 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 24 |
| Hålantal | 4 |
| Vikt (kg) | 4,96 |
| Minimum tjocklek [mm] | 22,4 |
| Registreringstyp | ABE (tyskt användningsgodkännande) |
| Centreringsdiameter [mm] | 69 |
SKU:
5251432538
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 60 mm |
| Bromssystem | ATE |
| För bromsskivediameter (mm) | 315 |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
SKU:
5251432177
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 312 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 25 |
| Hålantal | 5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 |
| Hål-Ø [mm] | 15,3 |
SKU:
5251022919
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Bromsstorlek (tum) | 16 |
| Diameter (mm) | 302 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 26 |
| Borrbild/Hålantal | 5/10 |
| Höjd (mm) | 50,3 |
| Minimum tjocklek [mm] | 23 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
SKU:
5251432059
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| För bromsskivediameter (mm) | 314 mm |
| Bromsstorlek [tum] | 16''+ |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster bak |
| Diameter (mm) | 35 |
| Bromsoksutförande | Bromssadel (1-kolvs) |
SKU:
5251348136
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 60 mm |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5251430150
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gänglängd 1 [mm] | 28 |
| Yttergänga (mm) | 8 |
| Gängmått | 1/4*28UNF |
SKU:
5251993659
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251285086
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromssystem | ATE |
| Diameter (tum) | 3/4 |
| Diameter 2 [mm] | 23,8 |
| Diameter 1 [mm] | 19 |
| Till årsmodell | 12.1991 |
SKU:
5252433445
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger fram |
SKU:
5251346376
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251028151-2
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster fram |
| Diameter (mm) | 57 |
SKU:
5251432907
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 57 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | utan hållare |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251436094
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Monteringssida | Framaxel |
| Antal fälghål | 5 -hål |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 25 |
| Minimum tjocklek [mm] | 23 |
| Ytterdiameter [mm] | 278 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 108 |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,5 |
SKU:
5251431374
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gängmått | M7*1 |
| Yttergänga (mm) | 7 |
| Gänglängd [mm] | 30,5 |
SKU:
5251993665
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 280 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Höjd (mm) | 60 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 10 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8,4 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 160,8 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 120 |
| Centreringsdiameter [mm] | 75 |
| Hål-Ø [mm] | 14,5 |
SKU:
5251051179
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1967 |
| Till årsmodell | 12.1974 |
SKU:
5251993027
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days