Bromssystem
SKU:
0094870
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Borrbild/Hålantal | 4 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 20 |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,5 |
| Diameter (mm) | 239,5 |
| Höjd (mm) | 43 |
| Minimum tjocklek [mm] | 18 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5251132013
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 282 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Höjd (mm) | 48,5 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 12 |
| Minimum tjocklek [mm] | 10 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 112 |
| Centreringsdiameter [mm] | 65 |
SKU:
5251421640C
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1996 |
| Till årsmodell | 12.2000 |
| Monteringssida | Vänster bak |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 1590 / 1468 |
SKU:
5255430022
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 155,1 |
| Höjd (mm) | 68,3 |
| Tjocklek 1 [mm] | 20,3 |
SKU:
5251053668
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 11 mm |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Centreringsdiameter [mm] | 72 mm |
| Höjd (mm) | 40,8 mm |
| Hål-Ø | 13,7 mm |
| Hålantal | 5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 mm |
| Innerdiameter [mm] | 153 mm |
| Minimum tjocklek [mm] | 9 mm |
| Diameter (mm) | 302 mm |
SKU:
5251241658
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251423326
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251422948
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 286 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 51,5 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 12 |
| Minimum tjocklek [mm] | 10,4 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 148 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 120 |
| Centreringsdiameter [mm] | 79 |
| Hål-Ø [mm] | 14,5 |
SKU:
5251051027
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Borrbild/Hålantal | 4 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 8,2 |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Centreringsdiameter [mm] | 61 |
| Diameter (mm) | 238 |
| Höjd (mm) | 41 |
| Minimum tjocklek [mm] | 7 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5251321031
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 258 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Höjd (mm) | 45 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 10 |
| Minimum tjocklek [mm] | 9 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 154 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
| Hål-Ø [mm] | 12,6 |
SKU:
5251279901
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Antal fälghål | 5 -hål |
| Höjd (mm) | 43 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 20 |
| Minimum tjocklek [mm] | 17,5 |
| Ytterdiameter [mm] | 340 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 108 |
| Centreringsdiameter [mm] | 63,5 |
SKU:
5251437441
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 54 |
| Monteringssida | Fram |
| Från årsmodell | 01.1990 |
| Till årsmodell | 12.1995 |
SKU:
5251430566
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bakaxel vänster |
| Diameter 1/diameter 2 (mm) | 280 / 75 |
| För bromsskivediameter (mm) | 258 |
| Kvalitet | WP |
SKU:
8116877
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 1340 / 1084 |
| Bromstyp | Trumma |
| Monteringssida | Bak |
| Från årsmodell | 01.1991 |
SKU:
5255437229
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 226 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 10 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 121,4 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 39,8 |
SKU:
5251423121
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 280 |
| Monteringssida | Bakaxel |
| Höjd (mm) | 40,8 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 11 |
| Minimum tjocklek [mm] | 9 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 154 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 |
| Centreringsdiameter [mm] | 72 |
| Hål-Ø [mm] | 14 |
SKU:
5251241491
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
9022878
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Höjd (mm) | 47 |
| Diameter (mm) | 278 |
| Minimum tjocklek [mm] | 22 |
| Tjocklek (mm) | 24 |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5251242741
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251991301
Stock Status:
Temporary Sold Out