Bromssystem
SKU:
3127870
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
6416877
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5251342671
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
9523870
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| För bromsskivediameter (mm) | 256 |
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bakaxel vänster |
SKU:
9515875
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Bakaxel vänster |
| Diameter 1/diameter 2 (mm) | 305/75 |
| Kvalitet | WP |
SKU:
3506877
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
7516375
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
0019877
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Typ av drivning | Mekanisk |
| Bränsletyp | Bensin |
| Antal anslutningar | 1 |
SKU:
5221432223
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 132,7 |
| Tjocklek (mm) | 18,2 |
| Höjd 1 [mm] | 56,5 |
| Höjd 2 [mm] | 65 |
| Slitvarningskontakt | Ej förberedd för slitvarningsvisare |
SKU:
5251431410
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228431116
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gängmått | M7*1 |
| Yttergänga (mm) | 7 |
| Gänglängd [mm] | 28,7 |
SKU:
5251993672
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Diameter (mm) | 203,2 |
| Bredd (mm) | 38 |
| Monteringssida | Bak |
| Bromssystem | Lucas-Girling |
SKU:
5255433436
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
7516377
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Innerdiameter 1 [mm] | 50 |
| Ytterdiameter 1 [mm] | 310 |
SKU:
5251435360
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Typ av drivning | Mekanisk |
| Antal anslutningar | 1 |
| Bränsletyp | Bensin |
SKU:
5221430519
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Borrbild/Hålantal | 5 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 10 |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Centreringsdiameter [mm] | 68,2 |
| Diameter (mm) | 268 |
| Höjd (mm) | 45,8 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8 |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
5251421216
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
0027378
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 245 |
| Monteringssida | Bak |
| Höjd (mm) | 46,2 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 10 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8 |
| Borrbild/Hålantal | 4/4 |
| Bromsanläggning | Ej för fordon med förstärkt bromskraft |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
SKU:
5251021191
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Diameter (mm) | 238 mm |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 8 mm |
| Minimum tjocklek [mm] | 6 mm |
| Bromsskivetyp | Solid |
| Hålantal | 3 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 98 mm |
| Höjd (mm) | 29 mm |
| Centreringsdiameter [mm] | 57 mm |
| Innerdiameter [mm] | 124,5 mm |
| Hål-Ø | 13 mm |
SKU:
5251291036
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days