Bromssystem
SKU:
8127395
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
8180377
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5251400050
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Solid |
| Diameter (mm) | 239 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 38,9 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 10 |
| Minimum tjocklek [mm] | 8 |
| Hålantal | 4 |
| Innerdiameter [mm] | 124,5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Centreringsdiameter [mm] | 65 |
| Hål-Ø [mm] | 13,6 |
SKU:
5251421004
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
2536879
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
7516378
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Diameter (mm) | 7 mm |
| Tandantal | 12 |
SKU:
5251025403
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
8163877
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bakaxel höger |
SKU:
1670878
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Bredd (mm) | 25 mm |
| Diameter (mm) | 178 mm |
SKU:
5255436345C
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
3541879
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
8128378
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 258 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 48,6 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 24 |
| Minimum tjocklek [mm] | 22 |
| Hålantal | 5 |
| Innerdiameter [mm] | 142,5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 114,3 |
| Centreringsdiameter [mm] | 72 |
| Hål-Ø [mm] | 13 |
SKU:
5251242076
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1/diameter 2 (mm) | 320/92 mm |
SKU:
5251438029
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
3132377
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Längd (mm) | 776 |
| Monteringssida | Höger bak |
| Chassinummer till | R2023869 |
| Från årsmodell | 01.1994 |
SKU:
5255341311
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (tum) | 13/16 |
| Diameter (mm) | 20.6375 |
| Bromssystem | Bendix |
SKU:
5252433735
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 1360 / 1134 |
| Bromstyp | Skivor/trummor |
SKU:
5255433807
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1/diameter 2 (mm) | 280/84 |
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bakaxel |
SKU:
2554877
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Diameter 1/diameter 2 (mm) | 254/100 |
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Framaxel |
SKU:
5077379
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar