Bromssystem
| Monteringssida | Bak, höger |
SKU:
5251433704
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 76,3 |
| Tjocklek (mm) | 20,2 |
| Monteringssida | Fram |
| Längd (mm) | 194,4 |
| Bromssadelutförande | Bromsok (2 kolvs) |
| Slitvarningskontakt | Ej förberedd för slitvarningsvisare |
SKU:
5251433943
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Hålantal 2 | 7 |
| Höjd [mm] | 43,7 |
| Bromsskiva tjocklek [mm] | 20,0 |
| Innerdiameter [mm] | 162,2 |
| Bromsskivetyp | ventilerad |
| Borrbild/Hålantal | 5/8 |
| Hålantal | 5 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 110,0 |
| Ytterdiameter [mm] | 292,0 |
| Centreringsdiameter [mm] | 70,0 |
| Minimum tjocklek [mm] | 18,0 |
| Hål-Ø [mm] | 14,0 |
| Yta | belagd |
| Drivningstyp | Allhjulsdrift |
SKU:
5251342627
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 328 |
| Monteringssida | Fram |
| Höjd (mm) | 52 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 30 |
| Minimum tjocklek [mm] | 28 |
| Borrbild/Hålantal | 5/10 |
| Centreringsdiameter [mm] | 64 |
SKU:
5251437342
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 41 mm |
| Bromsoksutförande | Bromsok |
SKU:
5251423365
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 262 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 22 |
| Hålantal | 5 |
| Höjd (mm) | 56 |
| Vikt (kg) | 5,47 |
| Minimum tjocklek [mm] | 20 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68 |
SKU:
5251432521
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5251435986
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gänglängd 2 [mm] | 17,5 |
| Gänglängd 1 [mm] | 14 |
| Yttergänga (mm) | 5 |
| Gängmått | 3/8*24UNF" |
SKU:
5251994003
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 25 mm |
| Diameter (mm) | 178 mm |
SKU:
5255436881
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Vikt (kg) | 0,08 |
| Längd över allt [mm] | 363 |
| Längd (mm) | 345 |
SKU:
5252436813
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 42 |
| Monteringssida | Bak |
| Monteringssida | Höger |
| Hjuldiameter i tum | 15 |
| Hjuldiameter i tum | 16 |
| Drivningstyp | Framhjulsdrivning |
| Drivningstyp | 4-hjulsdrift |
| Bromsoksutförande | Bromssadel (1-kolvs) |
SKU:
5251431561
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 41 mm |
| Bromsoksutförande | Bromsok |
SKU:
5251423364
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Längd (mm) | 285 |
SKU:
5252435462
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5255432289C
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromsoksutförande | Bromsok |
| Diameter (mm) | 60 mm |
SKU:
5251433753
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5252435075
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 47 |
| Bromstyp | Skiva |
| Tjocklek (mm) | 15,3 |
| Monteringssida | Bak |
| Längd (mm) | 87 |
| Antal slitvarnare | 2 |
| Allmän information | utan skruvar |
SKU:
5251430978
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
5252437713
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5251433706
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Bromsskivetyp | Ventilerad |
| Diameter (mm) | 279,6 |
| Bromsskivetjocklek (mm) | 25 |
| Borrbild/Hålantal | 4/6 |
| Höjd (mm) | 43,9 |
| Minimum tjocklek [mm] | 23 |
| Centreringsdiameter [mm] | 68,04 |
SKU:
5251342200
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days