Huvudbromscylindrar
| Diameter (tum) | 13/16 |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5252434675
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (tum) | 7/8 |
| Diameter (mm) | 22.225 |
| Bromssystem | ATE |
SKU:
5252433117
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bromssystem | Bendix |
| Diameter (tum) | 13/16 |
| Diameter (mm) | 22.225 |
SKU:
5252433127
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gängmått | 10x1(2) |
| Hål-Ø | 23,81 mm |
SKU:
5251432362
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1998 |
| Till årsmodell | 12.2003 |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
SKU:
5241346172
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5228431116
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (tum) | 13/16 |
| Diameter (mm) | 20.6375 |
| Bromssystem | Bendix |
SKU:
5252433735
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bromskraftförstärkare |
| Form | D-form |
| Polantal | 3 |
SKU:
5228437031
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Vänster-/Högerstyrning | För högerstyrd |
| Från årsmodell | 01.1985 |
| Till årsmodell | 12.1998 |
SKU:
5241340689
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Gängmått 1 | 1xM12x1 |
| Hål-Ø | 20 mm |
| Gängmått 2 | 2xM10x1 |
| Hål-Ø | 23,8 mm |
| Bromssystem | ATE |
| Material | aluminium |
| Broms-/ Kördynamik | För fordon med ASR |
SKU:
5251432304
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
| Bromssystem | ATE |
| Gängmått | 2xM12x1 |
| Cylinderdiameter (mm) | 25,4 |
| Material | aluminium |
| Broms-/ Kördynamik | För fordon med ESP |
SKU:
5251346445
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Cylinderdiameter (mm) | 20,6 |
| Material | Gjutjärn |
| Gängmått | 4xM10x1 |
SKU:
5251439959
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Gängmått | 4xM10x1 |
| Cylinderdiameter (mm) | 20,6 |
| Material | Gjutjärn |
SKU:
5251439942
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Hål-Ø | 23,81 mm |
| Material | aluminium |
SKU:
5251343705
Stock Status:
Temporary Sold Out