Drivaxel
| Yttre kuggar hjulsidan | 25 |
| Inre kuggning hjulsida | 29 |
| Antal kuggar ABS-ring | 43 |
| Från årsmodell | 01.1998 |
| Till årsmodell | 12.2000 |
SKU:
5246431328
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Längd (mm) | 920 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
| Monteringssida | Höger fram |
SKU:
5246430448
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Yttre kuggar differentialsidan | 27 |
| Packbox-Ø | 59 mm |
| Yttre kuggar hjulsidan | 30 |
SKU:
5246341976
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 515 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 26 |
| Antal kuggar ABS-ring | 46 |
SKU:
5246346134
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5246420060
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Antal kuggar ABS-ring | 43 |
| Antal | 51602968 |
| Antal | 51602949 |
SKU:
5246439943
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1 [mm] | 31 |
| Diameter 2 [mm] | 79 |
| Längd (mm) | 115 |
| Monteringssida | Yttre |
SKU:
5247432783
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1 [mm] | 25 |
| Diameter 2 [mm] | 70 |
| Längd (mm) | 100 |
| Monteringssida | inre |
SKU:
5247432779
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Manuell |
| Broms-/ Kördynamik | För fordon med ABS |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Yttre kuggar differentialsidan | 25 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 27 |
| Längd (mm) | 920 mm |
| Antal kuggar ABS-ring | 44 |
SKU:
5246271106
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Ytterdiameter [mm] | 47 |
| Innerdiameter [mm] | 32 |
| Höjd (mm) | 8 |
SKU:
5241430961
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | inre |
| Diameter 1 [mm] | 22 |
| Diameter 2 [mm] | 65 |
| Längd (mm) | 115 |
SKU:
5247430074
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1987 |
| Till årsmodell | 12.1996 |
| Antal splines | 22 |
| Antal splines | 25 |
SKU:
5246430396
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 984 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 30 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 22 |
SKU:
5246348094
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1988 |
| Till årsmodell | 12.1996 |
| Monteringssida | Ytter |
| Höjd (mm) | 110 |
| Material | Gummi |
| Innerdiameter 1 [mm] | 20 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 74 |
SKU:
5247430425
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Yttre |
| Diameter 1 [mm] | 24 |
| Diameter 2 [mm] | 80 |
| Längd (mm) | 120 |
| Material | Termoplast |
| Växellådstyp | Manuell |
SKU:
5247439069
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Automat |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Inre kuggning hjulsida | 24 |
| Packbox-Ø | 56,3 mm |
| Ytterdiameter [mm] | 80,93 mm |
SKU:
5246430166
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Yttre |
| Längd (mm) | 115 |
| Diameter 1 [mm] | 27 |
| Diameter 2 [mm] | 85 |
SKU:
5247432781
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Yttre kuggar hjulsidan | 25 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 23 |
| Packbox-Ø | 55 mm |
| Diameter (mm) | 90 mm |
SKU:
5246270010
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5246050426
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Vänster fram |
| Monteringssida | Höger fram |
| Monteringssida | Yttre |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Diameter tätningsring [mm] | 53 |
| Inre kuggning hjulsida | 30 |
SKU:
5246420040
Stock Status:
Temporary Sold Out