Drivaxel
| Yttre kuggar hjulsidan | 28 |
| Inre kuggning hjulsida | 23 |
| Packbox-Ø | 56 mm |
| Ytterdiameter [mm] | 87 mm |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Manuell |
| Broms-/ Kördynamik | För fordon med ABS |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
| Yttre kuggar hjulsidan | 27 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 25 |
| Antal kuggar ABS-ring | 44 |
| Längd (mm) | 640 mm |
SKU:
5246271107
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246409206
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från chassinummer | 430002730- |
| Modellår | 2002 - 2010 |
SKU:
5247342775
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246431808
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Antal kuggar ABS-ring | 43 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 26 |
| Inre kuggning hjulsida | 27 |
| Yttergänga (mm) | 98 |
| Diameter tätningsring [mm] | 56,5 |
SKU:
5246430418
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5247437219
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
SKU:
5246430930
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246420050
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Manuell |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5246280313
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 1010 mm |
| Yttre kuggar hjulsidan | 40 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 28 |
| Monteringssida | Höger fram |
SKU:
5246431191
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 2006 - 2001 |
| Växellådstyp | Automat |
| Motorkod | B284 |
| Motorkod | Z19DTR |
| Motorkod | A19DTR |
SKU:
5247340862
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Yttre kuggar hjulsidan | 26 |
| Packbox-Ø | 56 mm |
| Yttre kuggar differentialsidan | 22 |
SKU:
5246240000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5247437220
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Typ | 9-3 |
| Typ | 9-5 |
| Typ | 9-5 |
SKU:
5246346895
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5246409208
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Broms-/ Kördynamik | För fordon med ABS |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Yttre kuggar hjulsidan | 27 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 25 |
| Antal kuggar ABS-ring | 44 |
| Längd (mm) | 940 mm |
SKU:
5246271102
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 748 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
| Antal kuggar ABS-ring | 44 |
SKU:
5246430156
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 7 |
| Monteringssida | utgång |
| Innerdiameter [mm] | 35 |
| Ytterdiameter [mm] | 45 |
SKU:
5241436016
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Broms-/ Kördynamik | För fordon med ABS |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
| Yttre kuggar hjulsidan | 27 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 25 |
| Antal kuggar ABS-ring | 44 |
| Längd (mm) | 619 mm |
SKU:
5246271101
Stock Status:
Temporary Sold Out