Drivaxel
SKU:
5247435181
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 125 |
| Diameter 1 [mm] | 22 |
| Diameter 2 [mm] | 75 |
| Monteringssida | inre |
SKU:
5247343636
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Mitt |
| Monteringssida | inre |
| Antal splines | 26 |
SKU:
5246439999
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Antal tänder ABS-Ring | 48 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
| Längd (mm) | 576 |
SKU:
5246432039
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 26 |
| Längd (mm) | 1025 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
SKU:
5246433588
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246433112
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Yttre kuggar hjulsidan | 40 |
| Packbox-Ø | 58 mm |
| Inre kuggning hjulsida | 28 |
SKU:
5246431984
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 560 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 37 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 27 |
SKU:
5246053043
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Längd (mm) | 992 mm |
| Yttre kuggar differentialsidan | 28 |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
SKU:
5246432056
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Manuell |
| Broms-/ Kördynamik | För fordon med ABS |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
| Längd (mm) | 550 mm |
SKU:
5246433788
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246021747
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246346590
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 26 |
| Längd (mm) | 496 |
| Antal kuggar ABS-ring | 46 |
| Monteringssida | Vänster fram |
SKU:
5246346126
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 40 |
| Längd (mm) | 554 mm |
| Yttre kuggar differentialsidan | 31 |
SKU:
5246432415
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 25 |
| Längd (mm) | 950 mm |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
| Antal kuggar ABS-ring | 43 |
SKU:
5246431528
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 20 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 26 |
| Längd (mm) | 651,5 |
SKU:
5246409272
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 917 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
SKU:
5246430681
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246343840
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 576 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 31 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 40 |
| Växellåds-ID | TG-81SC |
SKU:
5246435108
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1 [mm] | 28 |
| Diameter 2 [mm] | 98 |
| Längd (mm) | 119 |
| Monteringssida | Yttre |
SKU:
5247439537
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days