Drivaxel
| Innerdiameter 1 [mm] | 27 mm |
| Innerdiameter 2 [mm] | 89 mm |
| Höjd (mm) | 125 mm |
SKU:
5247431820
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Yttre |
| Diameter 1 [mm] | 24 |
| Diameter 2 [mm] | 94 |
| Längd (mm) | 85 |
SKU:
5247431648
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5247438265
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Längd (mm) | 520 mm |
| Yttre kuggar differentialsidan | 28 |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
SKU:
5246432040
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1 [mm] | 22 |
| Diameter 2 [mm] | 87 |
| Längd (mm) | 110 |
| Monteringssida | inre |
SKU:
5247343073
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5247439243
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 748 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
| Antal kuggar ABS-ring | 44 |
SKU:
5246430156
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 556 mm |
| Yttre kuggar hjulsidan | 40 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
| Packbox-Ø | 57,4 mm |
SKU:
5246431285
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246349325
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger fram |
| Längd (mm) | 1006 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Diameter tätningsring [mm] | 57 |
SKU:
5246430536
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Längd (mm) | 523 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
| Monteringssida | Vänster fram |
SKU:
5246430521
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246346550
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246021792
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Längd (mm) | 977 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
| Monteringssida | Höger fram |
SKU:
5246430531
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1 [mm] | 25 |
| Diameter 2 [mm] | 65 |
| Längd (mm) | 100 |
| Monteringssida | inre |
SKU:
5247343675
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246432891
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 2008-2011 |
| Växellådstyp | Automat |
| Typ | B207L, B207R, Biopower |
SKU:
5246341474
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster fram |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Längd (mm) | 556 |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
| Diameter tätningsring [mm] | 57 |
SKU:
5246430522
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Motortyp | Bensinmotor |
| Diameter (mm) | 37 |
SKU:
5246340010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Yttre |
| Diameter 1 [mm] | 22 |
| Diameter 2 [mm] | 88 |
| Längd (mm) | 140 |
SKU:
5247343517
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days