Drivaxel
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Växellådstyp | Automat |
| Längd (mm) | 590 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 40 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 28 |
| Packbox-Ø | 57,4 mm |
SKU:
5246431290
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Längd (mm) | 520 mm |
| Yttre kuggar differentialsidan | 28 |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
SKU:
5246432040
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 25 |
| Längd (mm) | 567 |
| Antal kuggar ABS-ring | 46 |
| Monteringssida | Vänster fram |
| Växellådstyp | Manuell |
| Broms-/ Kördynamik | För fordon med ABS |
SKU:
5246347776
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 594 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 23 |
SKU:
5246438189
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Växellådstyp | Automat |
| Växellådstyp | Manuell |
SKU:
5246430093
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5246432894
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246325085
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 612 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 26 |
| Innerdiameter [mm] | 94 |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
SKU:
5246057069
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 26 |
| Inre kuggning hjulsida | 22 |
| Längd (mm) | 153 mm |
| Antal kuggar ABS-ring | 44 |
SKU:
5246240030
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 576,5 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 27 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 35 |
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5246138028
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 815 mm |
| Yttre kuggar hjulsidan | 25 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 23 |
| Antal kuggar ABS-ring | 43 |
SKU:
5246432095
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 607 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 27 |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5246055022
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 26 |
| Längd (mm) | 496 |
| Antal kuggar ABS-ring | 94 |
SKU:
5246347800
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246431043
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246421451
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 580 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 40 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 31 |
SKU:
5246432414
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | inre |
SKU:
5247437721
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Manuell |
| Växellådstyp | Automat |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Yttre kuggar hjulsidan | 38 |
| Packbox-Ø | 60 mm |
| Yttre kuggar differentialsidan | 33 |
| Tillverkningsår till | 12.96 |
SKU:
5246420080
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 516 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 31 |
SKU:
5246431266
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 540,8 |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 38 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 108 |
SKU:
5246421004
Stock Status:
Temporary Sold Out