Drivaxel
SKU:
5246431760
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 917 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
SKU:
5246430681
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Växellådstyp | 51605888 |
| Monteringssida | inre |
| Monteringssida | Höger |
| Från årsmodell | 01.2005 |
| Diameter 1 [mm] | 26,2 |
| Diameter 2 [mm] | 87,8 |
| Längd (mm) | 107 |
SKU:
5247345258
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5246325084
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 506 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 122 |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 27 |
SKU:
5246255003
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Längd (mm) | 600 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 26 |
| Antal kuggar ABS-ring | 43 |
| Växellådstyp | Automat |
SKU:
5246431542
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5246431218
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 940 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 25 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
| Antal kuggar ABS-ring | 43 |
SKU:
5246431544
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1 [mm] | 26 |
| Diameter 2 [mm] | 87 |
| Längd (mm) | 110 |
| Monteringssida | Yttre |
SKU:
5247342357
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246431548
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 660 |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
| Hålkrets-Ø [mm] | 100 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 27 |
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5246055023
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Växellådstyp | Automat |
| Växellådstyp | Manuell |
SKU:
5246430093
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 579 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
SKU:
5246430675
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 977 mm |
| Yttre kuggar hjulsidan | 40 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 28 |
SKU:
5246431453
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Växellådstyp | Automat |
| Längd (mm) | 955 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 28 |
| Packbox-Ø | 56 mm |
SKU:
5246431449
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246433159
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5247438266
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Inre kuggning hjulsida | 28 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 40 |
| Packbox-Ø | 56 mm |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
SKU:
5246430937
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Längd (mm) | 969 mm |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
SKU:
5246431589
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Innerdiameter 1 [mm] | 28 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 83 |
| Längd (mm) | 119 |
SKU:
5247134084
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days