Drivaxel
| Broms-/ Kördynamik | För fordon med ABS |
| Växellådstyp | Automat |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Längd (mm) | 667 mm |
| Yttre kuggar differentialsidan | 39 |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
SKU:
5246433805
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Broms-/ Kördynamik | För fordon med ABS |
| Växellådstyp | Automat |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
| Längd (mm) | 435 mm |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 35 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
SKU:
5246433786
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5221436195
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Diameter tätningsring [mm] | 56 |
| Inre kuggning hjulsida | 23 |
SKU:
5246433259
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Typ | XC90 |
| Chassinummer till | 354115 |
| Motorkod | D5244T4 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Diameter tätningsring [mm] | 56 |
| Inre kuggning hjulsida | 27 |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
SKU:
5246431908
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Längd (mm) | 580 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
| Monteringssida | Vänster fram |
SKU:
5246430440
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Automat |
| Växellådstyp | AW55-50/51SN |
| Fordonsutrustning | För fordon utan turbo |
| Antal tänder ABS-Ring | 48 |
| Broms-/ Kördynamik | För fordon med ABS |
| Yttre kuggar differentialsidan | 26 |
| Längd (mm) | 986 |
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
SKU:
5246431778
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1 [mm] | 27 |
| Diameter 2 [mm] | 75 |
| Längd (mm) | 113 |
| Monteringssida | inre |
SKU:
5247344162
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter 1 [mm] | 28 |
| Monteringssida | inre |
| Diameter 2 [mm] | 70 |
| Längd (mm) | 98 |
SKU:
5247430827
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | inre |
| Diameter 1 [mm] | 21 |
| Diameter 2 [mm] | 66 |
| Längd (mm) | 87 |
| Växellådstyp | Manuell |
SKU:
5247430069
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Manuell |
| Broms-/ Kördynamik | För fordon med ABS |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Framaxel |
SKU:
5246431532
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5246432921
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 539 mm |
| Yttre kuggar hjulsidan | 40 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 31 |
SKU:
5246431292
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246431548
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246421472
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Växellådstyp | Manuell |
SKU:
5246430552
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1985 |
| Till årsmodell | 12.1993 |
| Broms-/ Kördynamik | För fordon utan ABS |
SKU:
5246342905
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 628,7 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 25 |
| Antal kuggar ABS-ring | 43 |
SKU:
5246431754
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5246343038
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 863 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 37 |
| Yttre kuggar differentialsidan | 27 |
SKU:
5246053044
Stock Status:
Temporary Sold Out