Drivknutsats
SKU:
5246430398
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Diameter tätningsring [mm] | 56 |
| Inre kuggning hjulsida | 23 |
SKU:
5246433259
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Typ | XC90 |
| Chassinummer till | 354115 |
| Motorkod | D5244T4 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Diameter tätningsring [mm] | 56 |
| Inre kuggning hjulsida | 27 |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
SKU:
5246431908
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246432921
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5246421472
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1985 |
| Till årsmodell | 12.1993 |
| Broms-/ Kördynamik | För fordon utan ABS |
SKU:
5246342905
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Packbox-Ø | 56 mm |
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Inre kuggning hjulsida | 27 |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
SKU:
5246431983
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Specifikation | Middle groove |
| Packbox-Ø | 57,4 mm |
| Inre kuggning hjulsida | 28 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 40 |
| Gängmått | M10x1,5 |
| Längd (mm) | 114 |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | på hjulsidan |
SKU:
5246432305
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 27 |
| Inre kuggning hjulsida | 32 |
| Packbox-Ø | 56 mm |
| Länkdiameter [mm] | 92 mm |
| Antal kuggar ABS-ring | 42 |
SKU:
5246270000
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Diameter tätningsring [mm] | 54 |
| Ytterdiameter [mm] | 84 |
| Längd (mm) | 156 |
| Inre kuggning hjulsida | 43 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 25 |
SKU:
5246430407
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 36 |
| Diameter tätningsring [mm] | 56 |
| Inre kuggning hjulsida | 26 |
SKU:
5246430397
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gängmått | M20x1.5 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 22 |
| Inre kuggning hjulsida | 30 |
| Packbox-Ø | 51 mm |
| Ytterdiameter [mm] | 90 mm |
SKU:
5246021328
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Yttre kuggar hjulsidan | 28 |
| Inre kuggning hjulsida | 23 |
| Packbox-Ø | 56 mm |
| Ytterdiameter [mm] | 87 mm |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Antal kuggar ABS-ring | 43 |
| Yttre kuggar hjulsidan | 26 |
| Inre kuggning hjulsida | 27 |
| Yttergänga (mm) | 98 |
| Diameter tätningsring [mm] | 56,5 |
SKU:
5246430418
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Antal kuggar ABS-ring | 48 |
SKU:
5246430930
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246420050
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Manuell |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5246280313
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 26 |
| Packbox-Ø | 56 mm |
| Yttre kuggar differentialsidan | 22 |
SKU:
5246240000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar hjulsidan | 25 |
| Inre kuggning hjulsida | 29 |
| Antal kuggar ABS-ring | 43 |
| Från årsmodell | 01.1998 |
| Till årsmodell | 12.2000 |
SKU:
5246431328
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Yttre kuggar differentialsidan | 27 |
| Packbox-Ø | 59 mm |
| Yttre kuggar hjulsidan | 30 |
SKU:
5246341976
Stock Status:
Temporary Sold Out