Framvagn
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
2936362
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bakaxel vänster |
| Styrsätt | Länkarm (längs-) |
SKU:
9020821
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5261240038
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5261400000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 54 mm |
| Innerdiameter [mm] | 12 mm |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261420020
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kvalitet | WP |
| Reservdelar | Med bussning |
| Sektion | Bakdel |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
SKU:
3432820
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Nedre framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Konmått (mm) | 20 mm |
SKU:
5261156001
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
SKU:
8116361
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Bakaxel höger |
| Sektion | Bakdel |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
3725828
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Kvalitet | WP |
| Material | aluminium |
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
SKU:
0063362
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bakaxel vänster |
| Reservdelar | Med bussning |
| Sektion | Bakdel |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
SKU:
3439823
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Material | aluminium |
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
0029361
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Position | Nedre |
| Position | Bakre |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261027694
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Diameter (mm) | 18 |
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5261436894
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Framaxel |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Vikt (kg) | 3,7 |
| Konmått (mm) | 20 |
SKU:
5261348373
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
8116362
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
SKU:
1608362
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Vänster fram |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
SKU:
5052361
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Bakaxel höger |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
6830822
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Framaxel |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Vikt (kg) | 3,7 |
| Konmått (mm) | 20 |
SKU:
5261348365
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days