Spindelled framvagn
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Framaxel |
| Allmän information | med fästmaterial |
| Vikt (kg) | 0,53 |
| Konmått (mm) | 12,5 mm |
SKU:
5261430350
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261436938
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Framaxel |
SKU:
5261434523
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261340040
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 37,5 |
| Gängmått | M 12x1,75 mm |
| Konmått (mm) | 15,5 |
| Antal borrningar | 3 |
| Allmän information | med fästmaterial |
SKU:
5261430010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Nedre |
SKU:
5261433038
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Framaxel |
| Styrsätt | För tvärlänkarm |
| Konmått (mm) | 20 |
| Diameter fästpunkt [mm] | 10,5 |
| Antal fästhål | 3 |
SKU:
5261347516
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
| Fordonsutrustning | För fordon med servostyrning |
SKU:
5261430001
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Till årsmodell | 12.1993 |
SKU:
5261340004
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Fordonsutrustning | För fordon med servostyrning |
SKU:
5261430002
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261345278
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Framaxel |
| Konmått (mm) | 20 |
| Vikt (kg) | 0,36 |
| Diameter 1 [mm] | 20 |
SKU:
5261340190
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Nedre |
SKU:
5261437011
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Framaxel |
| Konmått (mm) | 15,5 |
| Längd (mm) | 165 |
| Vikt (kg) | 0,79 |
| Yttergänga (mm) | M12 x 1,75 RHT M |
SKU:
5261430120
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261430777
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Upptill |
SKU:
5261433030
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261433303
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Till årsmodell | 12.2001 |
SKU:
5261340130
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Framaxel |
| Konmått (mm) | 15 |
| Vikt (kg) | 0,38 |
| Yttergänga (mm) | M12 x 1,25 RHT M |
SKU:
5261430280
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
| Konmått (mm) | 21 mm |
| Gängmått | M14x1,5 |
SKU:
5261430387
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days