Spindelled framvagn
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
| Från årsmodell | 01.1998 |
| Till årsmodell | 12.2001 |
| Diameter (mm) | 10 mm |
SKU:
5261340220
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 16 |
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261430160
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 14 |
SKU:
5261436397
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 16 |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261430036
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Konmått (mm) | 18 mm |
SKU:
5261434382
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Framaxel |
| Konmått (mm) | 19 |
| För OE-nummer | 271628 |
| Vikt (kg) | 0,56 |
| För OE-nummer | 271629 |
| Från årsmodell | 1992 |
| Till årsmodell | 1994 |
SKU:
5261430390
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Konmått (mm) | 19 mm |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261420150
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Konmått (mm) | 18 mm |
SKU:
5261420140
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Konmått (mm) | 18 mm |
SKU:
5261240034
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Från årsmodell | 01.1976 |
| Till årsmodell | 12.1980 |
SKU:
5261340010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Tillverkningsår till | 12.87 |
| Konmått (mm) | 17 mm |
SKU:
5261420004
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5261400000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Nedre framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Konmått (mm) | 20 mm |
SKU:
5261156001
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Position | Yttre |
| Position | Nedre |
| Gängmått | M12x1.5 |
| Konmått (mm) | 14,4 mm |
SKU:
5261050020
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter fästpunkt [mm] | 10 mm |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Konmått (mm) | 16 mm |
SKU:
5261320000
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Gängmått | M14*1.5 |
| Konmått (mm) | 14,8 mm |
SKU:
5261270070
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Gängmått | M14X1,5 |
SKU:
5261270004
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Nedre framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Gängmått | 15 |
SKU:
5261250006
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Gängmått | M14*1.5 |
SKU:
5261050180
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261050030
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days