Framvagn
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Bak |
| Specifikation | Only for art. 29870 & 29668 |
SKU:
5261430778
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
0107361
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 73 mm |
| Yttergänga (mm) | M10 x 1,25 mm |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5261150010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 323 mm |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Gängmått | M12x1,75 |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
SKU:
5261290010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tillverkningsår till | 1961 |
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5261439222
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Position | Yttre |
| Konmått (mm) | 14 mm |
| Gängmått | M10x1 |
| Vänster-/Högertrafik | För högertrafik |
| Längd (mm) | 300 mm |
| Längd över allt [mm] | 338 mm |
| Vänster-/Högertrafik | För vänstertrafik |
SKU:
5261050100
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261240334
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
2553829
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261050030
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5053362
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
9531361
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
3750820
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
2922821
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Längd (mm) | 304 |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
SKU:
5261349141
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
8128371
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5040361
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Fram |
| Växellådstyp | Automat |
SKU:
5261432664
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5053361
Stock Status:
Temporary Sold Out
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
3542361
Stock Status:
Temporary Sold Out