Framvagn
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Gängmått | M10 |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261080000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
2926828
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261050032
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Gängmått | M14*1.5 |
| Konmått (mm) | 13 mm |
| Konisk stigning | 1 |
SKU:
5261270010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
8160362
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261420220
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
SKU:
3542362
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
3453361
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5261270040
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
1307362
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261250018
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
8160361
Stock Status:
Temporary Sold Out
| För OE-nummer | GE4T34300E |
| För OE-nummer | GE4T34350E |
| För OE-nummer | G03034300F |
| För OE-nummer | G03034350F |
| Konmått (mm) | 14 mm |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261240044
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5261400280
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Position | Nedre |
SKU:
5261420040
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
3515361
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
3457362
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Framaxel |
| Höjd (mm) | 21,5 |
| Vikt (kg) | 0,28 |
| Innerdiameter [mm] | 10 |
| Ytterdiameter [mm] | 25 |
SKU:
5261340086
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
SKU:
5261130050
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Längd (mm) | 53 mm |
| Gängmått | M10x1.25 |
SKU:
5261260062
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days