Framvagn
| Tillverkningsår från | 1962 |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5261431706
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261240001
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
| Reservdelar | Med bussning |
SKU:
3528367
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261051962
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
3512363
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
9036370
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
0524362
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
SKU:
3528368
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Position | Övre |
SKU:
5261050014
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261054210
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
3120362
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Material | aluminium |
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
0063363
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
| Gängmått 1 | M10x1,25 |
| Längd (mm) | 99 mm |
SKU:
5261270160
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
2921361
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Nedre framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Position | Främre |
SKU:
5261052138
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
9535820
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261054209
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261240150
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Fordonsutrustning | För fordon med servostyrning |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5261130032
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Stång/Stag | Kopplingstång |
| Diameter (mm) | 10 mm |
| Material | plast |
| Längd (mm) | 103 mm |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days