Framvagn
| Kvalitet | WP |
| Stång/Stag | Styrstång |
SKU:
2532826
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
3731362
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261240002
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Fordonsutrustning | För fordon utan servostyrning |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5261130021
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
1678361
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Allmän information | med kulleder |
SKU:
5261346674PU
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Längd (mm) | 335 mm |
| Stång/Stag | Kopplingstång |
SKU:
5261290030
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Nedre |
| Monteringssida | Framaxel |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Reservdelar | Med hållare |
| Allmän information | med spindelled |
| Allmän information | med gummilager |
| Material | stålplåt |
| Konmått (mm) | 15 |
| Yttergänga (mm) | M12 x 1,25 RHT M |
SKU:
5261430092
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Konmått (mm) | 17 mm |
SKU:
5261020016
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
SKU:
1111363
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Kvalitet | WP |
| Längd (mm) | 610 |
| Styrsätt | Länkarm (längs-) |
| Stång/Stag | Styrstång |
SKU:
3475829
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
3452364
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
2009828
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Fordonsutrustning | För fordon utan servostyrning |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Tillverkningsår från | 01.94 |
SKU:
5261130002
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Från årsmodell | 01.1998 |
| Till årsmodell | 12.2003 |
| Innerdiameter [mm] | 25,5 mm |
SKU:
5261345832
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
SKU:
5089361
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Material | aluminium |
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
0029367
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5261420022
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
0518363
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
SKU:
3155361
Stock Status:
Temporary Sold Out