Länkarm framvagn
SKU:
3438821
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Reservdelar | Med hållare |
| Allmän information | med spindelled |
| Allmän information | med gummilager |
| Material | stålplåt |
| Vikt (kg) | 3,79 |
| Konmått (mm) | 15 |
| Yttergänga (mm) | M12 x 1,25 RHT M |
| Monteringssida | Framaxel vänster |
SKU:
5261430081
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Konmått (mm) | 16,4 mm |
| Längd (mm) | 305 mm |
| Gängmått 1 | M12x1,25 |
SKU:
5261430051
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Mitt |
SKU:
5261340110
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Fram, Höger eller Vänster |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
SKU:
9506360
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5261421918
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Nedre framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5261050051
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Position | Främre |
SKU:
5261059798
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
| Konmått (mm) | 12,4 mm |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261270022
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261051961
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261056101
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
SKU:
3120361
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
| Position | Nedre |
| Position | Bakre |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5261027693
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Kvalitet | WP |
| Reservdelar | Med bussning |
| Sektion | Bakdel |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
SKU:
3438820
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Nedre framaxel |
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5261050052
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
6835362
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Reservdelar | Med bussning |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
SKU:
6835361
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5261240037
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bakaxel vänster |
| Reservdelar | Med bussning |
| Reservdelar | Med hållare |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
2528821
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Styrsätt | Länkarm (tvär-) |
| Kvalitet | WP |
SKU:
3267361
Stock Status:
Temporary Sold Out