Styrning
| Utr.variant | 16V |
SKU:
95223503
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Tandantal | 5 |
| Remskivor Ø (mm) | 132 |
SKU:
5261346712
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
90213505
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
90213503
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Från årsmodell | 1994 |
| Till årsmodell | 1998 |
| Cylinderantal | 6 |
SKU:
5261346226
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
90473503
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Utr.variant | VR6 |
SKU:
95223507
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
90473504
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Tandantal | 6 |
| Remskivor Ø (mm) | 142 |
SKU:
5261347426
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Gängmodell | Med vänstergänga |
SKU:
5261439291
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 305 |
| Vikt (kg) | 0,6 |
| Yttergänga (mm) | M12 x 1,25 RHT M |
SKU:
5261430190
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Fordonsutrustning | För fordon med servostyrning |
| Längd (mm) | 250 |
| Vikt (kg) | 0,58 |
| Yttergänga (mm) | M14 x 2,00 RHT M |
SKU:
5261430014
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5261029811
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
95043503
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Fram |
| Längd (mm) | 422 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 54 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 54 |
SKU:
5247343357
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Mitt |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 290 |
| Vikt (kg) | 0,6 |
| Yttergänga (mm) | M12 x 1,25 RHT M |
SKU:
5261430150
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261050028
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Position | Yttre |
| Innergänga (mm) | M12x1,25 mm |
| Gängmått | M12x1,25 mm |
SKU:
5261240028
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kvalitet | WP |
SKU:
65223504
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | inre |
| Monteringssida | Upptill |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 305 |
| Vikt (kg) | 0,62 |
| Yttergänga (mm) | M12 x 1,25 RHT M |
SKU:
5261430140
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days