Styrning
SKU:
5261050011
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 245,5 mm |
| Innergänga (mm) | M14x1,5 mm |
| Gängmått | M12x1,5 |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5261050026
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
90473505
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Fordonsutrustning | För fordon med elmanövrerad servostyrning (ECPS) |
| Höjd (mm) | 193 mm |
| Innerdiameter 1 [mm] | 15,4 mm |
| Innerdiameter 2 [mm] | 49,5 mm |
| Material | plast |
SKU:
5247423831
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days