Styrning
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Längd (mm) | 295 mm |
| Fordonsutrustning | För fordon med elmanövrerad servostyrning (ECPS) |
| Position | Inre |
SKU:
5261430408
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261436250
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Gängmått 1 | M18x1,5 |
| Gängmått 2 | M10x1 |
| Längd (mm) | 383,5 mm |
SKU:
5261050012
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5261340052
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Tjocklek (mm) | 184 mm |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger och Vänster |
| Material | plast |
| Innerdiameter 1 [mm] | 17,8 mm |
| Innerdiameter 2 [mm] | 52,1 mm |
SKU:
5247436252
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 1988 - 1993 |
SKU:
5261430599
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Längd (mm) | 153 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 10 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 51 |
SKU:
5247431470
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261430759
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Yttre |
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Fordonsutrustning | För fordon utan servostyrning |
| Konisk stigning | 1/5 |
| Längd (mm) | 124 |
| Vikt (kg) | 0,54 |
| Konmått (mm) | 12,92 |
| Innergänga (mm) | M14 x 1,50 RHT F |
SKU:
5261340170
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tryck (bar) | 110 |
| Typ av drivning | Hydraulisk |
| Remskivor Ø (mm) | 130 |
| Ribbantal | 6 |
SKU:
5261431957
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Yttre |
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 90 |
| Vikt (kg) | 0,33 |
| Konmått (mm) | 13,4 |
| Innergänga (mm) | M14 x 1,50 RHT F |
| Yttergänga (mm) | M10 x 1,25 RHT M |
SKU:
5261430061
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | inre |
| Från årsmodell | 01.2001 |
SKU:
5261430200
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Monteringssida | Yttre |
| Längd (mm) | 169 |
| Gängmått 1 | 12x1,75 |
| Gängmått 2 | 18x1,5 |
SKU:
61436317
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 206 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 15 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 54 |
SKU:
5247433085
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261436464
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261430267
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Vänster |
SKU:
5261340051
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Mitt |
| Monteringssida | Framaxel |
| För tillverkare | TRW |
| Längd (mm) | 241 |
| Vikt (kg) | 0,54 |
| Yttergänga (mm) | M14 x 2,00 RHT M |
SKU:
5261430054
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Yttre |
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 75 |
| Vikt (kg) | 0,37 |
| Konmått (mm) | 13,3 |
| Innergänga (mm) | M12 x 1,25 RHT F |
SKU:
5261430400
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 310 |
SKU:
5261341674
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days