Styrning
| Längd (mm) | 195 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 12 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 62 |
SKU:
5247343099
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Remskivor Ø (mm) | 140 |
| Vikt (kg) | 3,1 |
| Tandantal | 6 |
SKU:
5261435861
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
| Längd (mm) | 138 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 11 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 51 |
SKU:
5247346025
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger |
| Från årsmodell | 01.1975 |
| Längd (mm) | 163 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 10 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 51 |
SKU:
5247430882
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5246432331
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Yttre |
| Gängmått | M18*1,5 |
SKU:
5261432344
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel höger |
| Monteringssida | Framaxel vänster |
| Längd (mm) | 195 mm |
| Innerdiameter 1 [mm] | 16,5 mm |
| Innerdiameter 2 [mm] | 52 mm |
SKU:
5247436251
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 220 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 22 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 30 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 40 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 9 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 30 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 34 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 40 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 45 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 52 |
SKU:
5247992055
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 112 |
| Vikt (kg) | 0,41 |
| Gängmått | M14 x 1,5 mm RHT |
| För styrväxelfabrikat | SMI |
SKU:
5261430460
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Gängmått | F 9/16 x 18" |
| Monteringssida | Höger fram |
| Monteringssida | Vänster fram |
SKU:
5261340000
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Längd (mm) | 225 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 13 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 46 |
SKU:
5247431409
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| För tillverkare | ZF |
| Längd (mm) | 311 |
| Vikt (kg) | 0,47 |
| Yttergänga (mm) | M14 x 2,00 RHT M |
SKU:
5261430030
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger fram |
| Från årsmodell | 01.2003 |
| Till årsmodell | 12.2008 |
SKU:
5261341424
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 141 |
| Vikt (kg) | 0,43 |
| Gängmått 1 | M16x1,5mm RHT |
| Gängmått 2 | M14x1,5mm RHT |
| För styrväxelfabrikat | ZF |
SKU:
5261434353
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Ytter |
| Längd (mm) | 258 |
| Konmått (mm) | 12 |
SKU:
5261434498
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1985 |
| Till årsmodell | 12.1989 (360) |
| Till årsmodell | 12.1991 (340) |
| Tandantal | 1 |
| Remskivor Ø (mm) | 130 |
SKU:
5261439649
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261434307
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | inre |
| Monteringssida | Framaxel |
| Fordonsutrustning | För fordon utan servostyrning |
| Axelutförande | CAM |
| Längd (mm) | 288,5 |
| Vikt (kg) | 0,6 |
| Yttergänga (mm) | M14 x 2,00 RHT M |
SKU:
5261430100
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
| Längd (mm) | 175 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 13 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 54 |
SKU:
5247345865
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261431450
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days