Styrning
| Längd (mm) | 110 |
| Innergänga (mm) | M16 x 1,5 mm |
| Yttergänga (mm) | M10 x 1,5 mm |
| Nyckelvidd | 15 |
| Monteringssida | Framaxel vänster |
SKU:
5261437781
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261342634
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tandantal | 6 |
| Remskivor Ø (mm) | 125 |
SKU:
5261340675
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261437038
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 208 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 12 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 47 |
SKU:
5247432893
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261437112
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger fram |
| Från årsmodell | 01.2006 |
| Till årsmodell | 12.2008 |
SKU:
5261342255
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster fram |
| Från årsmodell | 01.2006 |
| Till årsmodell | 12.2008 |
SKU:
5261342254
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 110 |
| Innergänga (mm) | M16 x 1,5 mm |
| Yttergänga (mm) | M10 x 1,5 mm |
| Nyckelvidd | 15 |
| Monteringssida | Framaxel höger |
SKU:
5261437819
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Vänster-/Högerstyrning | För högerstyrd |
| Chassinummer från | W3059052- |
| Typ | 9-5 |
SKU:
5261348201
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 130 |
| Vikt (kg) | 0,48 |
| Innergänga (mm) | M14 x 1,50 RHT F |
SKU:
5261020008
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Vänster-/Högerstyrning | För högerstyrd |
| Motorkod | B205 / B235 |
| Typ | 9-5 |
SKU:
5261345403
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Typ av drivning | Hydraulisk |
SKU:
5261431204
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
SKU:
5261430034
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Cylinderantal | 4 |
SKU:
5261340485
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261430913
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Innerdiameter 1 [mm] | 10 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 25 |
SKU:
5261430877
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261430748
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261432409
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 233 |
| Vikt (kg) | 0,87 |
| Innergänga (mm) | M14 x 2 RHT F |
SKU:
5261430151
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days