Styrning
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Vänster |
| Längd (mm) | 218 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 14 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 56 |
SKU:
5247342342
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Motortyp | Diesel |
| Motortyp | Bensinmotor |
SKU:
5261346039
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 145 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 10 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 56 |
SKU:
5247431545
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261432495
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Tvåsidig |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 257 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 40 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 55 |
SKU:
5247430475
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 294,5 mm |
| Yttergänga 1 [mm] | M14 x 1,5 mm |
| Yttergänga 2 [mm] | M16 x 1,5 mm |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Vänster |
| Monteringssida | Höger |
SKU:
5261431817
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster fram |
| Från årsmodell | 01.2003 |
| Till årsmodell | 12.2008 |
SKU:
5261341423
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tandantal | 1 |
| Remskivor Ø (mm) | 132 |
SKU:
5261439652
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 1998-10 |
SKU:
5261346940
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5261432495C
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tandantal | 6 |
| Remskivor Ø (mm) | 126 |
SKU:
5261340750
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger eller vänster |
| Monteringssida | Framaxel |
| Axelutförande | TRW |
| Längd (mm) | 270 |
| Vikt (kg) | 0,6 |
| Yttergänga (mm) | M14 x 2,00 RHT M |
| Gängmodell | Med högergänga |
SKU:
5261430020
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Position | Yttre |
| Längd (mm) | 343 mm |
| Konmått (mm) | 12,57 mm |
| Rör-Ø [mm] | 18 mm |
SKU:
5261438597
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Vänster |
| För tillverkare | CAM |
| Längd (mm) | 135 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 10 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 53 |
SKU:
5247431541
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger fram |
| Monteringssida | Vänster fram |
| Från årsmodell | 01.1986 |
| Till årsmodell | 12.1993 |
| Fordonsutrustning | För fordon med servostyrning |
SKU:
5261340030
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Framaxel |
| Längd (mm) | 100 mm |
| Konmått (mm) | 12,5 mm |
SKU:
5261434500
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Höger |
| Gängmått 1 | M10x1,5 |
| Gängmått 2 | M16x1,5 |
| Längd (mm) | 100 mm |
SKU:
5261434501
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Typ av drivning | Hydraulisk |
| Längd (mm) | 1118 |
| För tillverkare | TRW |
| För tillverkare | SMI |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
SKU:
5261439995
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Höger |
| Monteringssida | Framaxel |
| Monteringssida | Ytter |
| Längd (mm) | 258 |
| Konmått (mm) | 12 |
SKU:
5261434499
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Typ | 850 |
| Typ | S/V70 |
SKU:
5261431271
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days