Elsystem och sensorer
SKU:
96009094A1
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
96009097A1
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5228433406
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
96009088
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
96009096A1
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
96009084A1
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
96009000A1
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bak |
| Monteringssida | Fram |
SKU:
96009056
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5228433610
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Från årsmodell | 01.1995 |
| Till årsmodell | 12.2003 |
SKU:
5228435935
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228437805
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
96009012
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5228344560
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning | 12 V |
| Antal fästhål | 2 |
| Tandantal | 10 |
| Fläns Ø [mm] | 82 mm |
| Nominell effekt [kW] | 2 kW |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 193 mm / 18 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
SKU:
5228341255
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
96009073
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5283435189
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bak |
| Monteringssida | Fram |
| Kvalitet | WP |
SKU:
96009055
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Cylinderantal | 6 |
SKU:
5228345232
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Polantal | 4 |
SKU:
5228349853
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228340991
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days