Elsystem och sensorer
SKU:
96009082
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Cylinderantal | 6 |
| Motortyp | Bensinmotor |
SKU:
5228344288
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
96009060
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Cylinderantal | 6 |
| Motortyp | Bensinmotor |
| Från årsmodell | 01.1996 |
| Till årsmodell | 12.1998 |
SKU:
5228340737
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Manuell |
SKU:
5228439625
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
96009086
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
96009093A1
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5228439468
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5228437112
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
96009100
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5228430663
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
96009071
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
96009085
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5228439025
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram eller bak |
| Kvalitet | WP |
SKU:
96009057
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Spänning | 12 V |
| Tandantal | 9 |
| Antal fästhål | 2 |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
| Fläns Ø [mm] | 76 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 190.0 / 20.0 mm |
| Nominell effekt [kW] | 1,4 kW |
SKU:
5228341837
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5283435190
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning | 12 V |
| Tandantal | 9 |
| Antal fästhål | 2 |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
| Fläns Ø [mm] | 76,2 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 175 mm / 18 mm |
| Nominell effekt [kW] | 1,4 kW |
SKU:
5228341960
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
96009095A1
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Spänning | 12 V |
| Nominell effekt [kW] | 1,1 kW |
| Tandantal | 9 |
| Antal fästhål | 2 |
| Fläns Ø [mm] | 89 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 215 mm / 6,5 mm |
| Längd 3 [mm] | 31 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
SKU:
5228341034
Stock Status:
Temporary Sold Out