Elsystem och sensorer
SKU:
5228432682
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
96009076
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5228434438
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
96009083
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5228433171
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Motortyp | Diesel |
| Cylinderantal | 4 |
SKU:
5228439795
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228260471
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228433400
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
96009084
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5228430934
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228437817
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Bromskraftförstärkare |
| Form | D-form |
| Polantal | 3 |
SKU:
5228437031
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning [V] | 12 |
| Tandantal | 9 |
| Nominell effekt [kW] | 1,0 |
SKU:
5228341159
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5228346141
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Från årsmodell | 01.1985 |
| Färg | Grön |
SKU:
5228432923
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Motortyp | Diesel |
SKU:
5228435171
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning | 12 V |
| Tandantal | 10, 11 |
| Nominell effekt [kW] | 1,7 kW |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 230 mm / 0 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
| Fläns Ø [mm] | 66 mm |
| Antal fästhål | 3 |
| Längd 3 [mm] | 19 mm |
SKU:
5228431811
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Monteringssida | Fram eller bak |
| Kvalitet | WP |
SKU:
96009020
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
96009074
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Fram |
| Monteringssida | Ytter |
SKU:
96009062
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar