Elsystem och sensorer
| Spänning | 12 V |
| Nominell effekt [kW] | 1,1 kW |
| Tandantal | 9 |
| Antal fästhål | 3 |
| Fläns Ø [mm] | 82 mm |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 233 mm / 0 mm |
| Längd 3 [mm] | 29 mm |
SKU:
5228431033
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
96009005A1
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
96009089
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5228432381
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228432319
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Polantal | 3 |
SKU:
5228436384
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5228431104
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Färg | Svart |
| Polantal | 3 |
SKU:
5228435126
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228435675
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5228430941
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Form | D-form |
| Polantal | 3 |
| Installationsdjup [mm] | 85 |
| Antal fästhål | 3 |
SKU:
5228432687
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5228436102
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1998 |
| Till årsmodell | 12.2004 |
SKU:
5228434168
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
+Line
SKU:
190914082050
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1984 |
| Till årsmodell | 12.1989 |
| Chassinummer från | 71000 |
SKU:
5228430961
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kvalitet | WP |
| Monteringssida | Bak |
SKU:
96009048
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
2-5 dagar
SKU:
5228345115
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning | 12 V |
| Nominell effekt [kW] | 1,9 kW |
| Tandantal | 11 |
| Antal fästhål | 4 |
| Fläns Ø [mm] | N/A |
| Längd 1/ Längd 2 [mm] | 200 mm/ -2 mm |
| Rotationsriktning | Rotation medsols |
SKU:
5228432300
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5228345687
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Spänning | 12 |
| Nominell effekt [kW] | 1,4 |
SKU:
5228431947
Stock Status:
Temporary Sold Out